Komentowana treść: Filmy i filmiki...
[#1] Re: Filmy i filmiki...
Kto chce prażonej kukurydzy? Jeszcze mi jej trohe zostało ;)
[#2] Re: Filmy i filmiki...
Podobał mi się kometarz na koniec filmiku z Hyperionu:

Ralease date: Closer than ever! i pod spodem - We hope so ;)
[#3] Re: Filmy i filmiki...
Zastanawiające jest, że tego samego dnia i prawie o tej samej porze pojawiły się informacje o ściąganych ekranach zarówno dla AmigaOS 4.0 jak i dla MorphOS-a...
[#4] Re: Filmy i filmiki...
A ja jestem ciekawy kiedy wreszcie ktos napisze jakis sensowny AVI grabber dla Amisi, bo juz mam dosc ogladania paskudnych filmow zgrywanych cyfrowymi kamerami trzymanymi w rekach alkoholika po 2 dniach abstynencji... I ta jakosc, ach....
[#5] Re: Filmy i filmiki...
OS4. Wygląda to całkiem nieźle. Bigfoot ma minusowe punkty za format MOV.
[#6] Re: Filmy i filmiki...

@mailman, post #3

Zastanawiające jest, że tego samego dnia i prawie o tej samej porze pojawiły się informacje o ściąganych ekranach zarówno dla AmigaOS 4.0 jak i dla MorphOS-a...



Ten Dragon stał się pretekstem do ujawnienia nowego intuition, co nie znaczy że istnieje ono dopiero od dzisiaj.

[#7] Re: Filmy i filmiki...

@Masta Krishna, post #4

No właśnie jakby nie było stacjonarnych DVDRecorderów nawet z mpeg4 ;)
[#8] Re: Filmy i filmiki...

@Masta Krishna, post #4

Na MOSie jest PIP - swego czasu go uzywalem i chodzil nawet znosnie.

[ujawnianie sekretow=on]I uzyje go tez w najblizszych dniach do pokazania czegos fajnego [ujawnianie sekretow=off]



[#9] Re: Filmy i filmiki...

@marcik, post #8

Go gadget go...... :D

[#10] Re: Filmy i filmiki...
Fajnie to wyszlo (swietna muzyka) . To jest dobry sposob na reklame Amigi, przygotowac pozadny filmik (z bardzo dobra jakoscia obrazu i dobra muzyka w tle) prezentujacy mozliwosci i predkosc AmigaOS4.

Ogladajac taki filmik z taka muzyczka naprawde nabiera sie checi do zakupu :)

Takze licze na takie filmiki reklamujace AmigaOS przygotowane przez Hyperion , w koncu nic taka reklama nie kosztuje, a link do takiego filmu-reklamy powinny zamiescic chetnie w newsie serwisy informacyjne nie tylko amigowe.
[#11] Re: Filmy i filmiki...

@Pawelek, post #10

miłego zssania i oglądania ;) -> http://www.virtualdimension.de/inscene/indexe.html
[#12] Re: Filmy i filmiki...
Fajnie, że te charakterystyczne dla AmigaOS ściągane ekrany nie przepadną w mrokach dziejów.
[#13] Re: Filmy i filmiki...
Nie wiem jak Was, ale mnie takie drobiazgi jak te opuszczane ekrany bardzo ciesza. No i jak jeszcze zrobiony jest taki teledysk to juz wogole cool. Oby wiecej takich filmikow.
[#14] Re: Filmy i filmiki...

@XaVeR, post #13

Oby wiecej takich filmikow.
Przypominasz mi moją babcię, nagrywała na vhs program "Gotowanie na ekranie", nigdy nic z tego nie wykorzystała, nawet nie przypominam sobie, by to oglądała z kasety. Ale to miało być i basta, ciekawe to jest, może dzięki temu była najedzona? ;) Jak się podoba to, co jest na tych filmikach, to nie lepiej samemu sobie taką zabawę sprawić? Chyba się nie chcesz tylko ślinić do filmików? No, ale jak będą filmiki reklamowe, tak porządnie zrobione i będą pokazywały coś więcej, to reklama będzie fajna. Ale nie takie duperele homemade from komórka. Trzeba by było zatrudnić quakomaniaków, oni montują dobre filmy. :D
[#15] Re: Filmy i filmiki...

@SirLEO, post #14

No i po co ta uszczypliwosc w stosunku do mnie? A moze chce sobie sprawic taki komputer, a moze juz mam, a moze mam podobny...

Po prostu wyrazilem swoje zdanie i juz.
[#16] Re: Filmy i filmiki...

@XaVeR, post #15

Nie w stosunku do Ciebie, ale w stosunku do zjawiska. Ja też się ciesze z filmików, ale warto też potraktować to nieco z przymrużeniem oka, dla równowagi :)

Wiadomo przecież, że filmiki lepiej oddają to jak właściwie te czy inne cechy systemu/programu wyglądają w działaniu. Na stronie Apple na przykład jest też takich troche ;)
[#17] Re: Filmy i filmiki...

@grxmrx, post #16

Z przymrużeniem .

[#18] Re: Filmy i filmiki...

@Grzegorz Kraszewski, post #17

Dzięki, nareszcie wpadłem

(na szczęście mam przywilej admina edycji wszystkich komentarzy;))
[#19] Re: Filmy i filmiki...

@grxmrx, post #18

avatar zajefajny, obawiam się tylko, że może być przyczyną kilku epitetów ze strony niejakiego 'mufy' :D
[#20] Re: Filmy i filmiki...

@baderman, post #19

No co Ty, to przecież stały bywalec opery, obyty z kulturą. ;)
[#21] Re: Filmy i filmiki...

@MinisterQ, post #20

Opery mydlanej o nazwie e**c?

[#22] Re: Filmy i filmiki...

@baderman, post #19

Niejaki badermanie, daj sobie lepiej na wstrzymanie i dopieszczaj tę swoją przeglądareczkę. Naprawdę lepszy z tego będzie pożytek niż jakieś nieudolne naśladowanie maniaków pokroju Kielesińskiego.

Avatary, czy to twoje czy to grxa, bądź jeszcze kogoś innego interesują mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Jeśli cię to uszczęśliwi możesz sobie nawet narysować motyla załatwiającego się na kraciastą piłeczkę, nic mi do tego.





[#23] Re: Filmy i filmiki...

@Mufa, post #22

Niejaki mufo: czy ja ci mówię co masz robić? nie, więc, nie życzę sobie tego w drugą stronę.



nie będę się z tobą wdawał w żadne dyskusje, bo uważam cię za osobę, co najmniej, nie odpowiednią do tego. Drażni mnie twój 'portalowy' styl bycia, dlatego staram się omijać twoje komentarze szerokim łukiem. Niestety, ostatnio jest to dosyć trudne, co powoduje zwiększenie mego cisnienia tętniczego od czasu do czasu. Niemniej jednak: z tobą w dysputy wdawać się nie mam zamiaru. I nie chodzi tu o stronę os4/mos, chodzi o to co sobą prezentujesz, lub jak kto woli, o to czego nie reprezentujesz.
[#24] Re: Filmy i filmiki...

@baderman, post #23

Niejaki badermanie, nie wiem czy zauważyłeś, ale to ty a nie ja szukałem z toba zaczepki. Przykro mi ze cie zawiodlem, lecz nie jestem z tych co nadstawiaja drugi policzek. Skoro piszesz że nie chcesz ze mna dyskutowac i chcesz omijac moje komentarze, to sie po prostu do tego stosuj. Zapewniam cie ze ja jestem spokojnym czlowiekiem i nie wadze nikomu, kto i mnie bez powodu nie atakuje (co niestety zdarzylo ci sie kilka komentow wyzej).

[#25] Re: Filmy i filmiki...

@Mufa, post #22

dopieszczaj tę swoją przeglądareczkę



Jaką przeglądareczkę?
[#26] Re: Filmy i filmiki...

@Grzegorz Kraszewski, post #25

takie małe coś , co kiedyś miało być enginem do demka, i zrobiło mi się przeglądarką do plikow lw 7.0, i prawdopodobnie do 8.0 jak wyzej to nie wiem.



jeśli chodziło o przeglądarkę sieciową to nie, nie ta bajka. (Choć kiedyś , siakies pół roku temu myślałem nad próbą portowania khtml, ale odpuściłem :) ) niestety, ilość pracy którą mam teraz na uczelni czy pisaniem za kasę, chyba wyklucza pisanie czegoś większego z mojej strony, tak o, dla zabawy.
[#27] Re: Filmy i filmiki...

@baderman, post #26

ah, brak edycji ... dodam tylko że rzeczony lwscexec (przeglądarka) jest lekko zabugowana, i od co najmniej roku nie rozwijana. może kiedys podciągnę/dokończę jakąś finalną wersję, taką coby dało się wypuścić między ludzi :).
[#28] Re: Filmy i filmiki...

@Mufa, post #6

Gdybyś nam nie napisał, to nikt by się chyba nie domyślił.
[#29] Re: Filmy i filmiki...

@Mufa, post #6

Nawet ten film o nowym intuition w OS4 na 100% był zrobiony wcześniej (grab z lipca 2005) ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem