Komentowana treść: Heretic dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0
Ciekawe ile razy ten kotlet jeszcze będzie odgrzany?
[#2] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #1

Przydaloby sie na MOSa przeportowac. I niewypuscic
[#3] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #1



[ edit ] ;)

To samo chciałem powiedzieć ;)

[#4] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0
Heretic wyszedł już chyba na wszystkie możliwe platwormy świata, dla OS4 jeszcze portu nie było, więc wypadałoby żeby był. Poza tym może komuś się to przyda, ktoś dla przykładu mógł mieć zbyt słaby konfig na classicu aby się tym pobawić, teraz ma więc okazję nadrobić zaległości. Ja osobiście podobne zaległości nadrobiłem z niewiele młodszym Duke 3D, fakt że grywałem w tę grę już kilka lat temu, jednak dopiero natywny port dla OS4 jakoś zmobilizował mnie aby wreszcie tę grę ukończyć. Heretica co prawda ukończyłem już wiele lat temu na classicu, ale do Hexena już nie miałem cierpliwości. Kto wie, może i wróciłbym do niego na A1, gdyby nie fakt że UHexen ma błąd nie pozwalający wyjść z drugiego levelu, niestety w najnowszej wersji portu nadal tego nie poprawiono.
[#5] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #4

Zgłoś błąd UHexena autorowi (jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś). Czeka aż ktoś potwierdzi, że w wersji z 1 sierpnia też ten błąd występuje. A swoją drogą, czy ten port Heretica obsługuje muzykę (tak z ciekawości pytam)?
[#6] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0

@mailman, post #5

Wydaje mi się ża autor UHexena już wie o sprawie. Co do Heretica, to przyznam szczerze że jeszcze nie sprawdzałem, może jutro znajdę na to czas.

[#7] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0
Heh wracam z baru i widze kulturalna wymiane zdan i rozmowe na temat...chyba jestem pijany ;)

ide spac....
[#8] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #4

Lepiej przydal by sie port DoomsDay i odrazu sprawa Dooma, Heretica i Hexena zostala by zalatwiona i to w duzo lepszej jakosci :D
[#9] Re: Heretic dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #4

A ja caîego Hexena ukonczyîem na A4000. Byî to port vaxen.elf. Chodzi o mnie pod WarpOSem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem