Komentowana treść: Wild Flying
[#1] Re: Wild Flying
Coś mi to przypomina... :)
[#2] Re: Wild Flying
Moim zdaniem wymiata. Szczególnie muzyka.
[#3] Re: Wild Flying
Muzyka faktycznie świetna. Przy okazji pytanie - odpaliłem demo na AGA PAL i co pewien czas obraz migocze, ktoś ma podobny problem?
[#4] Re: Wild Flying

@PopoCop, post #3

Jest gdzieś jeszcze plik z demem do pobrania?
Na stronie z linka nie widzę odnośnika.

Niektóre elementy (dropsy z dodatkami), jak żywo przypominają te ze Stardusta. W pierwszej chwili, patrząc na filmiku z YT na menu, słuchając muzyki, a potem spoglądając na rozgrywkę myślałem, że to jakaś niedokończona produkcja Team17. Niewątpliwie twórcy inspirowali się mocno tunelami ze Stardasta, choć nie do końca jestem przekonany, czy efekt z oryginału nie jest lepszy i można go było po prostu doszlifować :)
[#5] Re: Wild Flying

@Duracel, post #4

Jest na Aminecie.
[#6] Re: Wild Flying

@mailman, post #5

thx
[#7] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#8] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#9] [post oznaczony jako OT] wyświetl
[#10] Re: Wild Flying

@PopoCop, post #3

Jaki musi być procek żeby demo gry chodziło tak samo płynnie jak pokazano na youtube?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem