Komentowana treść: SVGTools
[#1] Re: SVGTools
Kilka razy zdarzały się w komentarzach uwagi tyczące zbyt ogólnikowego newsa. (Osobiście również zwracalem uwagę). Ale gdy news jest "OK" to nikt nie zwraca uwagi. Niniejszy, chciałem nadrobić ta stratę i pochwalić za rzetelność tego (i nie tylko) newsa. Wszystkie niezbędne informacje zostały podane. Po przeczytaniu wiem wszystko i wiem czego się spodziewać po danym produkcie.
[#2] Re: SVGTools

@Prince, post #1

Bo jak widać, niewielu wie co to są newsy, chcieliby eseje pisać. A to już do bloga, my bloga nie prowadzimy.

Zawsze jednak może nas ktoś wspomóc, gdzieś czytałem, że jedna osoba nie ma szans na prowadzenie serwisu newsowego. Jakoś PPA jest doskonałym przykładem, że się da (niegdyś grxmrx, obecnie Mailman), wszystko zależy od chęci. Zamiast mamrotać na wszystko, trzeba się brać do roboty. Są jacyś chętni?
[#3] Re: SVGTools

@Prince, post #1

A to ja sie przyczepie - nie pisze tutaj ze sportowana zostala takze biblioteka cairo oraz ze zostalo to sportowane przez CISCa. PPA SUXX!!
[#4] Re: SVGTools

@marcik, post #3

Poza tym, SVG nie jest aplikacją XML. Jest standardem opisu grafiki wektorowej przy użyciu markupu XML. #? sucks ~ja ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem