Komentowana treść: Up Rough - nowy musicdisk
[#1] Re: Up Rough - nowy musicdisk
Próbowałem odpalić na Pegasosie, ale lamersko napisany skrypt Installera nie dał sobie rady. Skomplikowali to jak tylko było można, ale cóż po scenie tkwiącej w A1200 niczego lepszego się nie spodziewałem. Jakby nie mogli po prostu dać paczki LhA z modkami...
[#2] Re: Up Rough - nowy musicdisk
To jest LAMERIADA-musicdisk u mnie na A1200 installer zamroził system, wpierw oglądałem zawartość na FM jakby nie mogli zrobić osobnych wersji na AGA i GFX bez instalacji, a fonty i reszta czytane z progdir:
[#3] Re: Up Rough - nowy musicdisk

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

OK poszło bez instalacji, wystarczy wybrać ikonkę "Start" ;) i zapodać do "EP dir" katalog z EP:EPs/uhoh!evenmorehitsforkids/ :)



Aha fonty przegrałem wiadomo gdzie, a biblioteki dbplayer.library i ptreplay.library też wiadomo gdzie jak ktoś jeszcze nie posiada, tylko czy one działają na Pegazie bo sobie myślę normalnie chyba nie ;)



PS. Po odpaleniu i wyjścia to mi nawet teraz installka poszła
[#4] Re: Up Rough - nowy musicdisk
U mnie wszystko chodzi jak najbardziej OK. Instaler îadnie instaluje co trzeba, z odpaleniem musicdisku tez nie ma najmniejszych problemów (czy to na AGAcie, czy na trybach mojego leciwego PicassoII). Co do samej zawartosci to myôlë jest sporo fajnych kawaîków. Najbardziej przypadî mi do gustu "madness II", chociaz "vanilla cross" tez jest niezîy.



Pozdrawiam!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem