Komentowana treść: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów
[#1] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów
Heretica bardzo lubię, więc kupiłem sobie Heretica2 (oczywiscie oryginał) w Amigo jakieś trzy lata temu i do dziś mi nie działa po instalacji i odpaleniu wyskakuje napis "bad file hunk" czy coś podobnego :(
[#2] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

A na czym tego HereticaII odpalasz? Ja nie miaîem z nim problemów. Zaraz po instalacji ruszyî normalnie. Dopiero jak wsadziîem w A4000 Mediatora i VooDoo3 3000, to musiaîem pobraę update, aby wszystko îadnie wyglâdaîo.
[#3] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Ja odpalalem tylko demo Heretica2 z Aminetu. Mozna odpalic tylko z kaceleracja sprzetowa w 640x480 lub softwarowa w 320x200. No ale problemow nie bylo, a sama gra jest super i troche "tombraiderowata" :)

Kiedys przyjdzie na nia czas ;)
[#4] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@Andrzej Drozd, post #3

"Kaceleracja" ma coś wspólnego z tym, jak się czujesz rano po ostrej nocnej imprezie?
[#5] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Może chodzi o to, że jak się patrzy na "akcelerację" na Permedii2, to się dostaje kaca? ;)
[#6] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

jezeli wyskakuje ci taki oto blad dosowy "bad loadfile hunk" oznacza ze masz maske i maxtransfer zle ustawiony...

jezeli plik wykonywalny ma wiecej niz 1mb to jest to mozliwe.



[#7] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@Grzegorz Kraszewski, post #4

Hehe, alez skad...Przeciez wiadomo ze skauci nie pija. No, chyba ze sa to skauci piwni

A ogolnie kaceleracja jest stopien wyplukania zwiazkow mineralnych, dzieki czemu uzytkownik moze pelniej i dobitniej doswiadczyc efektu 3D, wraz z dodatkowa biala myszka podlaczona do portu "baltic". Ogolnie na kaceleracje polecam sok z kapusty kiszonej i kompres z mlodych...e tego, no...Dowidzenia Panstwu
[#8] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@Andrzej Drozd, post #7

ja tam wole kubusia marchewkowego no i ten oklad... musowo! ;)
[#9] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@AmiChris, post #6

a wartości maski i maxtransferu można bezpiecznie zmieniać w dowolnym momencie (bez utraty danych/formatowania hdd)?

Wydaje mi się, że ta zmiana jest bezpieczna, ale chcę sie upewnić, bo możliwe, że będę musiał pozmieniać te wartości.

[#10] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@Jarek, post #9

Tak. No, ale aby czegos nie popsuc to ekperumentuj na partycji typu T: lub jakiejs roboczej. No i zaczekaj az ktos to przeczyta i ewntualnie mnie poprawi. :)

[#11] Re: Heretic i Hexen - nowe, testowe wersje portów

@Jarek, post #9

jasne zmieniasz i nie ma problemow ale jest jedno duze ale dane ktore skopiowales wczesniej (z blednym maxtransfer/mask) beda zazwyczaj nadal z bledami ..

Najlepszy test jakis plik wykonywalny aby byl wiekszy lub rowny 2 MB np. ADOM (gra rpg chyba na aminecie jest);)

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem