Komentowana treść: Troika - raport ze stanu prac
[#1] Re: Troika - raport ze stanu prac
Cena zapowiada sie naprawde interesujaca. :D
[#2] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Sventevith, post #1

A ile ta cena ma wynosić?
[#3] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Oficialnie jeszcze nie wiadomo. Ale projektant plyty na AW.NET przeprowadzil pewne obliczenia.
[#4] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Sventevith, post #3

Przez wątek przewijają się kwoty rzędu 500 dolarów. To znaczny postęp w porównaniu z mA1, ale też i krok w tył jeżeli chodzi o sprzęt. Poza tym za 500 dolarów można mieć P******a II , który sprzętowo bije i mA1 i ten nowy sprzęt Troiki.
[#5] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #4

za 500 dolarów można mieć P******a II, który sprzętowo bije i mA1 i ten nowy sprzęt Troiki.



A czy uruchomię na tym AmigaOS4
[#6] Re: Troika - raport ze stanu prac

@amigafan, post #5

A czy uruchomię na tym AmigaOS4



Jeszcze nie. Ale istnieje taka możliwość w przyszłości. Na razie te kilka aplikacji, które nie mają odpowiednika pod MOS-em można uruchomić korzystając z OS4Emu. Decydując się na MorphOS-a natomiast uzyskujesz dostęp do wielu programów, na które użytkownikom OS4 przyjdzie jeszcze poczekać.
[#7] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #6

Ja tam wole OS4 :) A czy MOST wkoncu wyda jakies oficialne oswiadczenie o przyszlosci MOSA ?
[#8] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #4

100 $ to cena systemu.
[#9] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Sventevith, post #7

Jak uznają, że przyjdzie na to pora, na pewno wydadzą.
[#10] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Sventevith, post #8

Kupując Pegasosa z zainstalowanym MorphOSem, przeznaczasz $50 na
bounty na programy pod MorphOSa...
[#11] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #9

I Ty mi mowisz o czekaniu
[#12] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Sventevith, post #11

I Ty mi mowisz o czekaniu



Tylko widzisz, ja wcale nie czekam na takie, czy inne oświadczenie MOS Teamu. Mi żadne oświadczenie nie jest potrzebne, żeby pracować z systemem, poznawać nowe programy, bawić się fajnymi grami, pisać nowe oprogramowanie. Ja nie czekam. Wydadzą to wydadzą, a nie wydadzą to co mi za różnica.
[#13] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #12

Tia.. dobrze gadacie - resztę dopisze sie samemu
[#14] Re: Troika - raport ze stanu prac

@Grzegorz Kraszewski, post #12

jak widac wszystko zmierza w dobrym kierunku w przypadku mos teamu tak samo jaki i to ze znowu genesis suportuje mosa po przez bounty no i sam sprzet jest tanszy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem