Komentowana treść: Blackshoot Deluxe - prace w toku
[#1] Re: Blackshoot Deluxe - prace w toku
U mnie 800 x 600 to jest rozdzielczość niska. Wysokie zaczynają się od 1280 x 1024...
[#2] Re: Blackshoot Deluxe - prace w toku

@Grzegorz Kraszewski, post #1

No, no, Ty nie wymyślaj, bo Twój lcd się na takiej kończy. :P Co ciekawe, laptopy mają mniejszą przekątną, a znacznie większe rozdziałki, nawet 1900x coś tam. :)
[#3] Re: Blackshoot Deluxe - prace w toku

@SirLEO, post #2

Ale to wymaga bardziej zaawansowanych (czyli droższych) matryc o mniejszych wymiarach jednego pixela. A pozatym akurat 1920x1080 to jest rozdzielczość panoramiczna i te laptopy są szersze niż zwykłe.
[#4] Re: Blackshoot Deluxe - prace w toku

@Davka, post #3

A ja na moim CRT 15' Mam 800x600 x 100 hz :) Moge mieć 1024x768 w 85 hz ale czy warto marnować wzrok i monitor?? (Im wyższa częstotliwość odchylania poziomego tym szybciej monitor "umrze" - tak słyszałem)
[#5] Re: Blackshoot Deluxe - prace w toku

@Malin, post #4

To jeszcze zależy od jego konstrukcji, ale fakt - w przypadku monitora 15 cali jest to możliwe. Ale z drugiej strony skoro potrafi w ogóle wyświetlić taką rozdzielczość...
[#6] Re: Blackshoot Deluxe - prace w toku

@MinisterQ, post #5

Ponoć maksymalnie potrafi toto wyświetlić obraz w 70 khz....Najwyższa rozdzielczość to 1280x1024x60 hz a najwyższą częstotliwość odchylania poziomego (67,8 khz) uzyskuje w rozdzielczości 1152x864x75 hz. Lepiej niech jednak zostanie to 800x600x100 hz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem