Komentowana treść: Nowe propozycje OnyxSoft
[#1] Re: Nowe propozycje OnyxSoft
Tym razem OnyxSoft ma propozycje zarówno dla Amig klasycznych jak i dla MorphOS-a



Albo rozrozniamy sprzet albo SO. Tym bardziej ze dla Amigi klasyczniej moze byc: AOS 3.x, MOS i jeszcze tam inne dziwne systemy ;) Tak wiec na pewno w tym przypadku selekacja powinna byc wg SO. ->

Tym razem OnyxSoft ma propozycje zarówno dla systemu AmigaOS 3.x jak i dla MorphOS-a

[#2] Re: Nowe propozycje OnyxSoft

@reactor, post #1

Już poprawione.
[#3] Re: Nowe propozycje OnyxSoft

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Sadze ze lepiej by bylo sformulowac to zdanie dokladnie jak zaproponowalem, czyli zastapic w aktualnej Twojej wersji klasycznego slowem systemu.
[#4] Re: Nowe propozycje OnyxSoft

@reactor, post #3

Niestety skończył mi się limit możliwych edycji tego newsa.
[#5] Re: Nowe propozycje OnyxSoft
Ach napisze sobie na temat



SnapIt tak nareszcie mozna okna grabowac :)

sgrab-a mozna juz skasowac

[#6] Re: Nowe propozycje OnyxSoft

@AmiChris, post #5

Eee tam... ja mam podpiętego SGRaba pod klawisze (można też z menusa)... jeden skrót zrzuca cały blat a inny aktywne okienko... i to wszystko pod określoną nazwą i do danego katalogu bez ingerencji użytkownika.. a widzę że SnapIt ma tylko wersję GUI :(... za każdym razem kiedy chcę coś zrzucić będzie mi się otwierało to okienko ? Po kiego grzyba ?

[#7] Re: Nowe propozycje OnyxSoft

@Dopuser, post #6

Poza tym korzystając z funkcjonalnośći SGraba można sobie uruchomić kamerkę intenetową pod AmigaOS. SnapIt to fajny bajer... ale funkcjonalność ograniczona dopóki nie ma CLI ani portu Arexxa...
[#8] Re: Nowe propozycje OnyxSoft

@Dopuser, post #7

mnie wystarczy as is :)

nie lubie programow niemujowych (jak musze to uzywam ofcoz) ;)

[#9] Re: Nowe propozycje OnyxSoft
Mi brakuje w SnapIt właściwie tylko możliwości zaznaczania wybranego fragmentu jaki chcemy "zgrabować". Poza tym okno z dostępnymi ekranami mogłoby być ciut mniejsze, przecież i tak zazwyczaj więcej jest okienek niż ekranów (przynajmniej u mnie). A najlepiej jakby autor dodał możliwość regulowania wielkości tychże okien (napisze może mu o tym, zamiast tu gadać).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem