Komentowana treść: Amiga Demoscene Archive - odsłona numer 3
[#1] Re: Amiga Demoscene Archive - odsłona numer 3
wchodzilem tam wczoraj wieczorem i jeszcze byl stary "dizajn" a teraz prosze nowy :). szkoda ze jak narazie nie dodali nowych produkcji. np. venus art
[#2] Re: Amiga Demoscene Archive - odsłona numer 3

@jimiche, post #1

Zatrzymali się na 500 produkcjach z jakieś trzy, cztery miesiące temu tak jakby to było ich celem... Też mam nadzieję, że niebawem pojawią się nowe aktualizacje. Jest wiele o czym jeszcze można tam napisać :D
[#3] Re: Amiga Demoscene Archive - odsłona numer 3
Tamta szata graficzna byla swietna , bardzo podobala mi sie ta gorna grafika z wtopiona amiga.
[#4] Re: Amiga Demoscene Archive - odsłona numer 3
raaany jaka lipa wcześniejszy wygląd strony był super taki inny od innych bardziej scenowy, a teraz dno :(
[#5] Re: Amiga Demoscene Archive - odsłona numer 3
nie mogę wlazłem tam jeszcze raz i ta strona wygląda (kolorystycznie) jak strona eXec, ale sraka
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem