Komentowana treść: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4
[#1] Re: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4
Szczerze przyznam ze chcialbym zobaczyc wynik testu, wiec "do pracy" panowie! Duzo obrazkow, jakies wykresy i opisy jak zachowuja sie i jakie maja wymagania aplikacje
[#2] Re: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4

@Ukash, post #1

Sądzę, że oficjalna wersja 2.1 ukaże się w ciągu miesiąca.

Co miałoby być na tych wykresach? Jakie aplikacje najbardziej by Cię interesowały (pamiętaj, że rozmawiamy o wersji m68k)?

[#3] Re: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4
Kiła, Mediator z tym nie działa.
[#4] Re: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4

@Rammy, post #2

Ja bym chciał zobaczyć o tym artykuł na PPA. Wyjaśniający głównie czym jest NetBSD, jak tego używać, wady, zalety. Wiem, że to można wszystko wygooglać, ale może ktoś by się pokusił i napisał jakiś zbiorczy artykulik? Można go wzbogacić o wspomniane testy, wrażenia z użytkowania...
[#5] Re: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4

@Fazior, post #3

To chyba powinno raczej w kietunku Elboxu być artykułowane...
[#6] Re: Testujemy NetBSD/amiga 2.1_RC4

@Kaczus, post #5

Elbox to mi nawet sterowników nie chce wysłac , pewnie zle wypelnilem formularz ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem