Komentowana treść: MorphUp - raport o stanie prac
[#1] Re: MorphUp - raport o stanie prac
Tak jakby stare dobre metody instalacji były do niczego.

A co z użytkownikami mającymy sredni dostęp do sieci ?
[#2] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@MaaG^dA, post #1

a mnie się ten apt-get ;) podoba

Tylko jak to pogodzić z odpłatnością za MOSa?
[#3] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@MaaG^dA, post #1

Pewnie nic. Po prostu mogą tego nie używać. ;)
[#4] Re: MorphUp - raport o stanie prac
Mam nadzieje ze OS4 takie wynalazki omina.
[#5] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@Sventevith, post #4

Jasne, nie ma to jak polowanie za bibliotekami. Ale fakt, przecież dopiero co możecie słuchać muzyki i ściągać coś z sieci. Lepiej nie przeginać, bo jeszcze nowy kawałek Mandaryny zabije Wam sieć przy ważnym update.
[#6] Re: MorphUp - raport o stanie prac
Projekt mi sie podoba, ale mam nadzieje ze nie rozrosnie sie to na taki system zalezonosci jak jest np. w debianie gdzie jak sie cos przez przypadek posuje to szybsza jest reinstalacja niz naprawianie tego ;)
[#7] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@opi, post #5

To ten twój boski pegaz jest strasznie kiepski skoro nie możesz nawet posłuchać swojej ulubionej mandaryny jak używasz internetu.

Współczuję bo to już nawet na 68k jest spokojnie do pogodzenia.
[#8] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@opi, post #5

Bardziej merytorycznie:



dopiero co możecie słuchać muzyki i ściągać coś z sieci



Znaczy niby o kogo chodzi bo nawet użytkownicy 68k moga to spokojnie pogodzić więc nie rozumiem do kogo odnosi się ten post?
[#9] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@amigafan, post #8

Spojrz 4 newsy nizej ;)
[#10] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@amigafan, post #8

68k moga to spokojnie pogodzić




Wielu użytkowników AmigaOS4 zgłaszało, że słuchanie muzyki i intensywne używanie Internetu to zajęcia, które się wzajemnie wykluczją. Jeśli mnie pamięć nie myli, to jest źródło lamentu.
[#11] Re: MorphUp - raport o stanie prac
Ciekawe, jestem bardzo za. Troche spartańsko jeszcze wygląda ale pomysł mi się podoba, mozna by to zrobić na wzór synaptica lub repository z QNX. Jak by to jeszcze połączyć z aminetem... :)
[#12] Re: MorphUp - raport o stanie prac

@Dorrr, post #11

Narzędzie do tworzenia pakietów ma mieć możliwość tworzenia pakietów typu LINK (dane jako link zewnętrzny) z archiwów Aminetu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem