Komentowana treść: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0
Jak słusznie zwrócono mi uwagę, obsługa muzyki amigowej w portach tej gry istniała już od wersji 0.1.4, lecz była w stadium eksperymentalnym. Zmodyfikowałem treść newsa i przepraszam za wprowadzenie w błąd.
[#2] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@mailman, post #1

Bez przeasady nikt nie jest nieomylny a szczegolnie w takich p******ach, wiec nie musisz sie stresowac i odrazu pisac sprostowan do PAPu . Ale milo ze tak solidnie podchodzisz do sprawy.
[#3] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #2

Coz, na portalu prawdziwych amigowcow (nie chodzi bynajmniej o ppa) pojawily sie komentarze odnosnie tego ;) Watpie czy nawet sprostowanie do PAPu wystarczyloby aby pozbyc sie wizerunku zlego i nierzetelnego portalu ;)
[#4] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@marcik, post #3

No tak gdby nie to sprostowanie to moje zycie leglo by w gruzach.
[#5] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #2

Ja się absolutnie nie stresuję. Po prostu po przeprowadzeniu korespondencji mailowej zdałem sobie sprawę, że popełniłem błąd i wypadałoby go skorygować wraz z adnotacją, a nie cichaczem. I również jest mi miło, że wiele osób potrafi to zrozumieć.
[#6] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@mailman, post #5

po przeprowadzeniu korespondencji mailowej zdałem sobie sprawę, że popełniłem błąd i wypadałoby go skorygować wraz z adnotacją,



Cieszę się że pomogłem i cieszę się że w przeciwieństwie do newsa o Hexenie, tym razem obyło się bez niepotrzebnej wojny. Zawsze pisałem że będę chciał odejść w przyjacielskiej atmosferze, a nie podczas toczenia chamskich wojen. Pisałem też że uczynię sobie ten prezent i zapewne wielu z Was długo na to czekających, w dniu swoich urodzin. Takowy nadszedł właśnie dzisiaj, tak więc proszę o skasowanie mojego konta z tego portalu.

Dziękuje za kilka lat owocnych dyskusji i przepraszam jeśli kiedyś zdarzyło się że z mojej winy dyskusja zeszła na inny tor.

Co złego to nie ja.

Cześć

[#7] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #6

Zawsze pisałem że będę chciał odejść w przyjacielskiej atmosferze, a nie podczas toczenia chamskich wojen.


... które nadal uprawiasz na innym portalu.


Co złego to nie ja.


To się nazywa hipokryzja (nie wiem czy nie zasłużę sobie tym słowem na kolejny "kulturalny baner).
[#8] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #6

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
[#9] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #6

[']
[#10] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #6

O - przyjmuję to jako prezent imieninowy :))
[#11] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Mufa, post #6

Hehe czuje sie ja bym spowrotem byl w podstawowce. To byly czas :D
[#12] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@Sventevith, post #11

spowrotem



Chyba za bardzo sie wczules;)
[#13] Re: REminiscence 0.1.8 dla AmigaOS 4.0

@MinisterQ, post #9

Fakt, będzię nam tu czegoś brakować... [*]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem