Komentowana treść: AmiGG.com
[#1] Re: AmiGG.com
Dziękuję za umieszczenie newsa

[#2] Re: AmiGG.com

@adater, post #1

Proszę uprzejmie, zostałeś odnotowany w statystykach dla zasłużonych.

Kurcze, nie pamiętam już, czy ktokolwiek dziękował wcześniej za zamieszczenie newsa. Głównie jakieś f***i były. ;)
[#3] Re: AmiGG.com
Skąd można zassać takie zamienniki słoneczek?



PS. Szkoda, że AmiGG się tak szybko nie wczytuje jak ta strona
[#4] Re: AmiGG.com

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

"Skąd można zassać takie zamienniki słoneczek?"



Przejrzyj dokładnie stronę.
[#5] Re: AmiGG.com

@stony, post #4

THX, no jasne w dodatkach :)
[#6] Re: AmiGG.com

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Ponieważ 040 i p2/233 Rulez.
[#7] Re: AmiGG.com

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Dziwne. Mi sië AmiGG wczytuje bîyskawicznie, natomiast ta stronka nie wczytuje ôië w ogóle. Jakby jej nie byîo.
[#8] Re: AmiGG.com
amigg.com coś nie działa
[#9] Re: AmiGG.com

@R-Tea, post #8

już działa

[#10] Re: AmiGG.com
omg. ja mam nadziej ze ta strona to wczesna beta. powiedzcie ze tak jest. prosze!!!!
[#11] Re: AmiGG.com

@Valwit, post #10

A jak powiem(y), że nie to co? ;) Jeśli chcesz pomóc zrobić lepszą to zgłoś się jako ochotnik zamiast się naśmiewać. Inaczej cicho siedź ;)
[#12] Re: AmiGG.com

@kmilota, post #7

Bo masz pewnie AmiGG na dysku UWSCSI (40mb/s) w A4000 postawione, a mi nawet teraz FastATA nie działa pod MOS, owszem mam już dyski SCSI i ten przeklęty mini kabelek do FSCSI w BPPC, ale też mi nie działają :(
[#13] Re: AmiGG.com

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

A włączyłeś SCSI w BootMenu karty PPC?
[#14] Re: AmiGG.com

@Valwit, post #10

Postaram się aby strona była aktualizowana na bieżąco. Co do jej wyglądu to czekam na ewentualne sugestie. Jak wg. Ciebie powinna wyglądać

[#15] Re: AmiGG.com

@SOE, post #13

Tak włączyłem, z terminatorem na taśmie bardzo długo system się wczytuje jak już ma się pojawić WB zwieszka Amigi i reset, a chyba na jednym dysku bez terminatora wyskakuje napis do wyboru SERIAL lub OK, naciskam serial i lipa dalej to samo i dysków nie widać :(
[#16] Re: AmiGG.com

@Valwit, post #10

Strona bardzo przejrzysta i czytelna, czy przez to że nie korzysta z css, java i flasha mniej się dowiedziałem?
[#17] Re: AmiGG.com
ooo! to już można wysyłać pliki z AmiGG! tylko obrazki?

i zakładki w oknie rozmowy są! jak ja dawno nie amigowałem już...

ja chcę już odpalić moją Pegi!!
[#18] Re: AmiGG.com

@R-Tea, post #17

Ja bym reklamację złóżył, w konia Cię zrobili i bubla wcisnęli! Przecież nie ma Pegaza samicy... Pewnie dlatego nie możesz odpalić.
[#19] Re: AmiGG.com

@R-Tea, post #17

Wysyłanie plików nie ma nic wspólnego z wysyłaniem obrazków. To drugie to po prostu dodatkowa funkcja GG.
[#20] Re: AmiGG.com

@SirLEO, post #18

kiedyś zrobie zdjęcie i ci wyslę. Zobaczysz, że to najprawdziwsza amigowa klacz ;)
[#21] Re: AmiGG.com

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #15

To wygląda na uszkodzoną taśmę. SCSI w BPPC można zamontować inaczej. Należy wyłączyć SCSI w BootMenu karty. Po starcie systemu uaktywnia się dyski przy pomocy UnitControl. Montując dyski w ten sposób ma się uruchomiony system i zawsze coś więcej można zobaczyć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem