Komentowana treść: Hexen 2 dla MorphOS-a
[#1] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a
Może będę mało oryginalny - śmiałek do napisania recencji mile widziany :)
[#2] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a
Niedobrze mi się robi jak słyszę ciągle to samo - Quake, Hexen itp. itd. Nic nowego - tylko stare odgrzane g...o

[#3] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a

@Sasquatch, post #2

No widzisz..

Już sić nie mogć doczekać na nowiutką, świeżutką i giercowalną grć twojego autorstwa.

To kiedy premiera ? Już za dwa tygodnie ??
[#4] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a

@Sasquatch, post #2

Ja tam lubię stare gry. Chętnie pograłbym w np. Civ2, Tomb Raidera,... (na mojej Ami - AGA+040 )

[#5] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a

@Jarek, post #4

Jak pamiętam Hexen 1 śmiga dość szybko i wygląda ładnie na AGA w NTSC 320x200 z prockiem 040 :)
[#6] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a


z quakeowych zostaly mi chyba tylko darkplaces i nexuiz. pierwszy wymaga uaktualnienia a drugi jest ciagle za wolny. za tydzien albo dwa bedzie albo stellarium albo freespace2. zobaczymy ktory bedzie mi sie chcialo dokonczyc.
[#7] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a

@kiero, post #6

Nawet nie znałem Nexuiza, a tak z ciekawości, co go spowalnia? Moc procesora, słaba karta graficzna czy przepustowość do tejże?
[#8] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a
Hexen 2 to calkiem ciekawa girka. Tak sie sklada, ze niedawno zainteresowalem sie nia na PieCu. Fajnie by bylo gdyby pojawil sie tez na 68k, ciekaw jestem jakby to smigalo... (w koncu engine Q1).
[#9] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a

@SirLEO, post #7



rozbudowana geometria poziomow glownie. drugi powod to brak implementacji (nie dzialalo wszystko na 100% poprawnie przed releasem wiec zostalo wylaczone) pewnych funkcji w gl-u ktore powinny dosyc znacznie gre przyspieszyc, a glownym czynnikiem jest w naszym przypadku predkosc procesora. niektore mapy sa calkiem grywalne, niektore niezbyt (moje g4). nie sprawdzalem jeszcze wersji 1.2. podobno poprawili wydajnosc.
[#10] Re: Hexen 2 dla MorphOS-a

@kiero, post #9

jakis czas temu sprawdzalem na pIV 2,53GHz z radeonem 9000 i gra ledwo zipala
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem