Komentowana treść: Amizaduszki
[#1] Re: Amizaduszki
Może się czepiam, ale Amizaduszki to brzmi trochę jak spotkanie przy grobie Amigi...
[#2] Re: Amizaduszki

@PopoCop, post #1

czas jest zaduszkowy, to i nazwa... my tam przy grobie Amigi się nie spotykamy
[#3] Re: Amizaduszki
Ja w ramach zachecenia ludzi do pojawienia sie moge zdradzic ze jak wszystko pojdzie zgodnie z planem to cos ciekawego zostanie tam pokazane :)
[#4] Re: Amizaduszki

@marcik, post #3

Playboy girls ?
[#5] Re: Amizaduszki
Bardzo zła nazwa, źle się kojarząca. Na szczęście impreza wypada w inny dzień niż Zaduszki i termin wydaje się być całkiem dobry, jak i zapowiadająca się impreza.



Ile trzeba wypić Amipiwa, aby na nazwę Amiparty wymyślić Amizaduszki ? ;)
[#6] Re: Amizaduszki

@Prince, post #5

Jedno (0,33l) mleko
[#7] Re: Amizaduszki

@PopoCop, post #1

Lepsze Amiazaduszki niż Amistypa



[#8] Re: Amizaduszki
Zanim dojdzie to jako news ... więcej info na temat amizaduszek pod linkiem http://tdolphin.org/amikrak

[#9] Re: Amizaduszki

@Rafael/ARMO, post #8

News doszedł, ale nie podano w nim adresu strony i czekaliśmy na odpowiedź mejlową od waliego7 ;)

Nie zaznaczono też w formularzu wysyłania wiadomości, że to jest news, ale to już mniejszy problem ;)
[#10] Re: Amizaduszki

@grxmrx, post #9

A właśnie się tak zastanawiałem kiedy wali7 puśi tego newsa :)

I jak widać to dobrze, że jednak linka podałem w komentarzu :)



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem