Komentowana treść: Z archiwów SDL (13)
[#1] Re: Z archiwów SDL (13)


Bedzie jako trolowanie, ale co mi tam. Kolejne n gier i znowu same badziewie. Tylko po to zeby liczniki na os4depot i aminecie sie krecily. Dodatkowo 'autorzy' podkrecani sa przez zestawienia ilosci plikow dla roznych platform oraz tlumy fanow wychwalajacych ich pod niebiosa za kolejne puzzle, pacmany, tetrisy i inne. I nie mowie tutaj tylko o os4. Na mosa pojawiaja sie te same gnioty. Autor kilku ostatnio przyznal mi sie nawet, ze robi to dokladnie z powodu ktory wymienilem: zeby podbic ilosc plikow dla MorphOS-a na aminecie. Smutne.
[#2] Re: Z archiwów SDL (13)

@kiero, post #1

A nie tak dawno zostałem skrtytkowany za nazwanie takiego procederu "zaśmiecaniem Aminetu". Powiem szczerze, przeglądam wszystkie wychodzące dzieła pod MOS-a, a w przypadku tych pod OS4 przynajmniej staram się przejrzeć stronę domową projektu (zresztą przeważnie te same tytuły wychodzą pod oba systemy). Fakt, że wyszło kilka fajnych rzeczy (np. Chromium, Neverball, RollerCoaster2000), ale większość to beznadziejny chłam. Pod MOS-a też, żeby nie było że tu trolluję z blanków bastionu mosowiec. Odbywa się polowanie na programy, które dadzą się przeportować metodą "./configure; make", ciekawe kiedy ktoś do tego napisze jakiś automat, wtedy to dopiero czeka nas zalew oprogramowania. Tyle że to oprogramowanie to będzie taki "programistyczny plankton". Moim zdaniem fakt dostępności na daną platformę gier klasy OilWars (znakomity przykład super gry, wyszedł na oba systemy) atrakcyjności tej platformy nie podniesie.



[#3] Re: Z archiwów SDL (13)
A ja staram sie naiwnie ufac, ze sa to poczatkujacy programisci, ktorzy jak juz poducza sie jezyka, to stworza nam piekne, wielkie aplikacje. ;)
[#4] Re: Z archiwów SDL (13)

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Chromium, Neverball, RollerCoaster2000



Czy te gry wymagaja nowego 3D, czy mozna sprobowac odpalic na MOS PUP?
[#5] Re: Z archiwów SDL (13)

@Andrzej Drozd, post #4



wymagaja.
[#6] Re: Z archiwów SDL (13)

@Mario, post #3



zeby przestac w to wierzyc wystarczy poczytac zagraniczne fora.
[#7] Re: Z archiwów SDL (13)

@Mario, post #3

Tylko od kiedy wpisując tylko ./configure, make można się nauczyć programowania?...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem