Komentowana treść: Virtual Grand Prix 2
[#1] Re: Virtual Grand Prix 2
Ufff...Taka gierka za Free ??.Nie mam pytań :):).Może ktoś zaprezentuje ją na AmiZaduszkach?

[#2] Re: Virtual Grand Prix 2

@waldiamiga, post #1

Jestem pewien, że na Amizaduszkach będzie można pościgać się bolidem :).
[#3] Re: Virtual Grand Prix 2
Wyglada pysznie. Jak sie steruje samochodem? Zassal juz ktos te 90 mega?
[#4] Re: Virtual Grand Prix 2

@Lorak, post #3

Gra ma po rozpakowaniu ponad 200 MB. Sterować można klawiaturą, myszą lub dźojstikiem.
[#5] Re: Virtual Grand Prix 2

@stony, post #2

wybierasz się na Amizaduszki?... fajnie :)

to bolidy będą dwa, bo i u mnie działa :), może zrobimy rozgrywkę sieciową.....
[#6] Re: Virtual Grand Prix 2
Shoty robią wrażenie.
[#7] Re: Virtual Grand Prix 2

@stony, post #4

Czy dzialaja dzoje z PC podlaczane do portu "game" w Pegu ?? Czy tez dzoje pod USB ?



Fajnie by bylo, zeby dzialala kierownica...

[#8] Re: Virtual Grand Prix 2
A ja jak zawykle mam problemy :( odpakowalem oba archiwa i gra sie mi nie uruchamia snoopdos pisze ze przy tych pozycjach :log.txt, skybox.conf screenfreq.conf, opzioni.conf jest blad stos ma ustawiony na 20000 sterowniki 3d mam tinygl v 50.9 a po nacisnieciu widze tylko przez ok 5 s czarny ekran i tyle, czy ktos tą gre uruchomil na pegasosie 1 z voodoo3
[#9] Re: Virtual Grand Prix 2

@Pawel Kobylarz, post #8

Prawdopodobnie pobrałeś tylko plik wykonywalny (ten mniejszy) a potrzebne Ci jeszcze te duże archiwum (ok. 80 MB), które też jest na stronie.
[#10] Re: Virtual Grand Prix 2

@grxmrx, post #9

Mam oba archiwa odpakowane w to samo miejsce.
[#11] Re: Virtual Grand Prix 2

@Pawel Kobylarz, post #10

A przegrales plik wykonywalny do katalogu VGP2 i stamtad go uruchomiles? U mnie na Pegazie1 z radeonem 7500 dziala bez problemu.

[#12] Re: Virtual Grand Prix 2

@Rafael/ARMO, post #11

Tak, plik wykonywalny oraz cale archiwum jest w katalogu VGP2, jeszcze sprawdze na systemie z przd miesiaca moze obecnie mam zle wersje biblotek.
[#13] Re: Virtual Grand Prix 2

@Pawel Kobylarz, post #12

Juz dziala ale w zyciu ja i pewenie Wy tez nie wpadli na to na ten problem :) A poprostu mimo ze gra nei chciala dzialac postanowilem ja przegrac do partycji z grami z nadzieja ze kiedys ja uruchomie :) i ku mojemu zdziwieniu z tej partycji juz sie uruchomila bez problemu . W skrocie wyglada to tak wczesniej gra byla na partycji scsi gdzie nie dzialala teraz jest na ide i dzila, dlaczego tak sie dzieje bo nie ukrywam ze to jest dziwne dla mnie.
[#14] Re: Virtual Grand Prix 2
wow nareszcie konkretna gra orginalna i ladna (przepuszczam ze i grywalna) ;)

musze sobie toto sciagnac...

Oby wiecej takich gier :D



SDL-owym portom podziekujemy :)

[#15] Re: Virtual Grand Prix 2

@Pawel Kobylarz, post #13

Na ANN można przeczytać, że jest to powodowane utratą bitów protekcji podczas rozpakowywania archiwów trefnymi UNZIP-ami.
[#16] Re: Virtual Grand Prix 2

@mailman, post #15

Sądząc po screenach jedna z najbardziej zaawansowanych gier na MOS ;) Moze sie myle, ale robi wrazenie
[#17] Re: Virtual Grand Prix 2

@Malin, post #16

w 1024x768 przy pełnych detalach mój VoodooIII dławi się - w QuakeIII mniej skakało przy tej rozdzielczości - chyba jest bardziej złożona scena od tej w QIII... nic tylko muszę wymienić zabytek klasy zero na jakiegoś dużo mniej zabytkowego Radeona, najwyższy czas :)
[#18] Re: Virtual Grand Prix 2
Testowal to ktos na mosie classic?
[#19] Re: Virtual Grand Prix 2

@Fazior, post #18

Albo Quake 3 ;)
[#20] Re: Virtual Grand Prix 2

@MinisterQ, post #19

"Do działania wymagane są najnowsze sterowniki 3D dla MorphOS-a." Przepraszam nie doczytalem :)
[#21] Re: Virtual Grand Prix 2
ta gra jest troszkę dla mnie niedorobiona, samochody wygladają super ale te szarobure drzewa to porażka i część textur powinna byc wymieniona (po co sie czepiam jak ma to za friko:), sam nie wiem )

[#22] Re: Virtual Grand Prix 2
Gra mi sie podoba. I w trybie acadre nawet da sie grac :) Z trybem symulacji jest "troszke" gorzej, przydalaby sie pewnie jakas kierownica :)
[#23] Re: Virtual Grand Prix 2

@Pawel Kobylarz, post #13

Taaa a jakie wersje TinyGL to są te właściwe?? U mnie uruchamia się

szary ekran i tyle :( SnoopDOS płacze o te same pliki co u ciebie.

Przegranie pomiędzy partycjami nie pomaga. Pomysły jak toto

uruchomic??
[#24] Re: Virtual Grand Prix 2

@bazant, post #23

Sam sobie odpowiem - lama jestem - zapomnialem, ze robilem reinstall

MOSa i nie dogralem 3DUpdate ;) znaczy juz sie uruchomilo i w 1024x768

na G4 i Radeonie 8500 smiga az milo!
[#25] Re: Virtual Grand Prix 2

@bazant, post #24

Jupii! fajnie toto się prezentuje! Tylko jak ja ściągne te 90MB? Najpierw muszę zdobyć nowego MOSa, bo na razie mam 1.4.2

Swego czasu na PPA były wzmianki o jakimś symulatorze lotu, może też wkrótce ujrzy światło dzienne :D
[#26] Re: Virtual Grand Prix 2
W komentarzu na ANN autor napisał, że w wersji na MorphOS-a można również korzystać z dodatkowych tras przeznaczonych dla wersji dla MacOSSX czy Windows. Wymagana jest wtedy edycja pliku VGP2/config/circuiti.config.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem