Komentowana treść: Nowe demo grupy Universe
[#1] Re: Nowe demo grupy Universe
Ha, a ja już wiem jak się będzie nazywać następne demo tej grupy :).
[#2] Re: Nowe demo grupy Universe

@stony, post #1

Two Tee To Room Two Two
[#3] Re: Nowe demo grupy Universe
No to czekamy na wersje DivX :)
[#4] Re: Nowe demo grupy Universe
Ciekawe kiedy będzie się je dało normalnie odpalić pod os4emu ;)
[#5] Re: Nowe demo grupy Universe
Zgra ktoś do DivX-a? :P
[#6] Re: Nowe demo grupy Universe

@Mario, post #5

Już ktoś to zrobił - tutaj i tutaj (część 1, część 2).
[#7] Re: Nowe demo grupy Universe

@mailman, post #6

Demo nie rzuca na kolana. Zlepek efektów, niektóre nawet fajne, lecz bez większego polotu. Podobał mi się taki niebieskawy torus oraz bardzo ciekawie wykonane greetings part. Wszystko czasami ciekawie przeplatane jest efektem kliszy filmowej. Fatalnie (sztucznie) wygląda lot samolotów na wzgórzami. Gdyby Crisot nad tym jeszcze posiedział, dopiescił te drętwe samoloty oraz popracował nad designem całości (można było skupić się na tej konwencji kliszy filmowej, która przewija się czasami) wówczas wyszłoby coś naprawdę fajnego. A tak, jest średnio - choć lepiej niż w Zero. Podejrzewam, że Crisot się spieszył i chciał to pokazać na Alchemie, które odbyło się w weekend.
[#8] Re: Nowe demo grupy Universe

@stony, post #1

Stony, trafiłeś w dziesiątkę. Crisot w komentarzach na ADA potwierdził, że pracuje nad kolejnym demem o nazwie Two. Wyjawił także kilka innych ciekawych aspektów swojej najnowszej produkcji.
[#9] Re: Nowe demo grupy Universe

@mailman, post #8

To demo nie jest takie złe, wygląda w stylu jakiegoś teledysku trance. Ale samoloty mogłyby faktycznie bardziej miękko latać, a nie jak modele na kiju. ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem