Komentowana treść: Amizaduszki - raport
[#1] Re: Amizaduszki - raport
Powiem tak... Nie tak Was sobie wyobrażałem... A szczególnie MaaG^dĘ. ;)
[#2] Re: Amizaduszki - raport

@Kokos, post #1

nie rzeba bylo sobie wyobrazac, tylko sie spotkac:)
[#3] Re: Amizaduszki - raport
Pod tym linkiem znajdziecie więcej zdjęć z krakowskiego spotkania. Pozdrawiam.



[#4] Re: Amizaduszki - raport

@stefkos, post #2

Mistrzu! Racja. Bardzo chętnie bym wpadł. Niestety znaczna ilość kilometrów dzieli mnie zwykle od amispotkań. Ubolewam. Może kiedyś dam radę. A póki co szlocham po kątach. ;)
[#5] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #3

http://www.integradesign.org/~stony/ami/pic/PICT5765.JPG - A to jakiś Hip-Hop Band ludziska kręcą? ;>

http://www.integradesign.org/~stony/ami/pic/PICT5822.JPG - A tego Strip Pokera jakoś nie kojarzę. ;)

http://www.integradesign.org/~stony/ami/pic/PICT5833.JPG - ale to już profanacja. :P

http://www.integradesign.org/~stony/ami/pic/PICT5844.JPG - Jakiś podejrzany typ. ;]

http://www.integradesign.org/~stony/ami/pic/PICT5845.JPG - Tym chyba nie zatankuje. No chyba, że wcześniej tankował. ;)



Podsumowując. Zdjęcia fajne. Jeszcze bardziej mnie ciągnie na amispotkanka. Kolejna noc będzie nieprzespana (ale może to z powodu MaaG^dY?). ;)
[#6] Re: Amizaduszki - raport
Heh... Mam wrażenie - po przeczytaniu tej relacji, że byłem na trochę innej imprezie... Widać pomyliłem sale, albo coś...;)
[#7] Re: Amizaduszki - raport

@Kokos, post #4

nie martw sie, sam zaluje ze nie bylem...



a tak wogole, dzieki chlopaki za fotki
[#8] Re: Amizaduszki - raport

@Torn, post #6

druga relacja pisze się (na razie jakieś 1/3), może uda mi się opisać właśnie tę salę ;)
[#9] Re: Amizaduszki - raport

@Kokos, post #5

Dzizas! Rapujacy jezus. ;P
[#10] Re: Amizaduszki - raport

@SirLEO, post #9

Osz kurde! Nakryci...;) No dobra! Tak, nasz skład już niedługo...;)

LP zwany MorphOS 1.5:

1)CHWDM(emory)P

2)Laire, gdzie żeś sk8'cie szczajił 1.5?!

3)There's a zioło in my USB

4)Stuntzi mega-ziom(Remix)

5)Suczki nie mają Firewire

6)Dojedziemy A-owce(Kulig MegaMix)

7)7447-ziomali i DJ Altivec

8)Efika nieżle fika

;P ;P ;>
[#11] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #3

[h]Ello stony!

Dziekuje za umieszczenie zdjec, ze zdziwieniem zobaczylam ze pojawiamy sie z Morgoth'em dosc czesto na nich... hmm.. zdjecie kiedy bawilam sie sec. Wesnoth jest zabawne - okropnie sie rumienie :) Moja mama usmiala sie przy fotkach. Thx za udostepnienie!!
[#12] Re: Amizaduszki - raport

@Cali, post #11

:)
[#13] Re: Amizaduszki - raport
Fajny reportaż. Jedno co jest do zmiany, to ---> (...)reprezentowaliśmy w trójkę - ja(...). "Ja", podaje się na końcu zdania . Ale całośc mi sie podobała.



[#14] Re: Amizaduszki - raport

@Kokos, post #4

przyłączam się do szlochów ;)

Może kolejne spotkanie mogłoby się odbyć w centrum Polski?
[#15] Re: Amizaduszki - raport

@Kokos, post #1

Ale o co chodzi ? Przecież sić ogoliłem
[#16] Re: Amizaduszki - raport

@tomek, post #14

No ale amigowcow wiecej jednak na poludniu Polski:)
[#17] Re: Amizaduszki - raport

@AlaN, post #13

eee tam, czepiasz sie czszegułów :)
[#18] Re: Amizaduszki - raport

@luk, post #16

Ee.. amigowców jeszcze trochę w tym kraju zostało.. tylko leniwe to jakieś.. nie chce im się spotykać - wolą siedzieć w domach przy ircu i chlać piwsko albo/i żreć chipsy...
[#19] Re: Amizaduszki - raport

@MaaG^dA, post #18

No, wiesz w przypadku kiedy czas dojazdu w jedna strone przekracza czas trwania imprezy to przesada :)
[#20] Re: Amizaduszki - raport

@nelson, post #19

Dlatego imprezy powinny być minimum dwudniowe.
[#21] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #20

Albo tygodniowe (jak BBM u Brunera - pozdrawiam, jak czyta :))
[#22] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #20

A wyobrażasz sobie amizaduszki jako imprezę dwudniową? ;)

Ja rozumiem jakiś plenerek - grill, kompy jako dodatek, nie jako główny środek... ale to i cieplej by musiało być...
[#23] Re: Amizaduszki - raport

@MinisterQ, post #22

No właśnie. A do tego, impreza dwudniowa(lub dłusza) to dodatkowe problemy organizacyjne... Trzeba załatwić noclegi, żarcie itd itp.

A tak, to tylko umówić się, że "obsiądziemy" salę i "wio".;)
[#24] Re: Amizaduszki - raport

@MinisterQ, post #22

A wyobrażasz sobie amizaduszki jako imprezę dwudniową?



Ja sobie łatwo różne rzeczy wyobrażam :), jako wierny uczestnik konwentów fantastycznych spędziłem trochę nocek na parkiecie sal gimnastycznych (bynajmniej nie tańcząc).

Jednak co racja to racja - nic nie przebije kilkudniowego zlotu w pięknych plenerach i przy pięknej pogodzie - przykład Amiga Eastern Meeting. Dlatego mam pytanie co powiecie na kwietniowy/majowy zlot w Bieszczadach na przykład?

[#25] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #24

A tam jest prąd :D?

[#26] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #24

Bieszczady a dalej nie mozna juz ? ;)



z Bydgoszczy do przykładowo Sanoka pociagiem 17-19h ;)
[#27] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #24

Dlatego mam pytanie co powiecie na kwietniowy/majowy zlot w Bieszczadach na przykład?


Zależy od lokalizacji. Jeśli takie miejsce będzie miało łącze iternetowe(powiedzmy 10Mbps - jak w kiladziesiąt osób się je obsadzi to i tak będzie wolno), prąd, miejsce do w miarę wygodnego spania i możliwość umycia się(ciepła bierząca woda), to ja bardzo chętnie!
[#28] Re: Amizaduszki - raport

@nelson, post #26

Moja propozycja jest realna tzn., że w tym miejscu akurat byłbym w stanie załatwić np. tanie noclegi + jakieś inne atrakcje. Jest wiele interesujących miejsc w centralnej Polsce, ale jakoś nikt się tam specjalnie nie pali do organizowania wielodniowych zlotów.

Piszesz że jedziesz 17 godzin - czy jeśli spotkanie trwałoby 3 dni to dalej podróż nie ma sensu? Czasem warto ruszyć dupsko sprzed komputera i pogadać z prawdziwymi ludźmi.

Ja nie muszę organizować kolejnego spotkania bo co roku świetnie się bawię na Amiga Eastern Meeting, która to impreza naprawdę może być wzorem dobrze zorganizowanego amiparty (pozdrowienia MarX :)), ale wydaje mi się, że im więcej takich spotkań, tym lepiej dla naszego środowiska.

Internet to fajna sprawa, jednak miło jest zobaczyć jak budzący postrach nick zamienia się w sympatycznego człowieka :).

Apeluję więc do wszystkich - rozejrzyjcie się wokół siebie, może znajdziecie ciekawe miejsce, gdzie można małym nakładem kosztów spotkać się i pogadać.

Kto wie, może to będzie w Bydgoszczy?

[#29] Re: Amizaduszki - raport

@Torn, post #27

Jeśli takie miejsce będzie miało łącze iternetowe(powiedzmy 10Mbps



A możesz powiedzieć po co tam komu do szczęścia łącze internetowe będzie potrzebne? ;) Starczy prąd, woda i spanie. :)



budzący postrach nick



Mam nadzieję że to nie o mnie chodzi ;)
[#30] Re: Amizaduszki - raport

@stony, post #24

Moje zdanie na ten temat znasz... :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem