Komentowana treść: Test strzelanin 3D
[#1] Re: Test strzelanin 3D
W QII w rozdzielczości 640x480 Voodoo wyraźnie przoduje
[#2] Re: Test strzelanin 3D
...natomiast w rozdzielczości 1600x1200 gdzieś znika to "Voodoo" ..hehe
[#3] Re: Test strzelanin 3D

@maly_rawi, post #2

Może przyczyną jest to że Radeony miały DDR-y a Voodoo SDR. A SDR-y o ile w niskich rozdzielczościach nie ustępowały dużo DDR-om to wraz ze wzrostem rozdzielczości DDR-y rosły w siłe :D
[#4] Re: Test strzelanin 3D

@Malin, post #3

Raczej dlatego że Radeony miały 64 lub 128 MB RAM na karcie, a voodoo mają zazwyczaj tylko 16 MB ( w sumie nie napisali ile to Voodoo miało ) , więc nie potrafił wyświetlić obrazu w takiej rozdziałce :) i rodzaj zastosowanej pamięci nie ma tu znaczenia :D
[#5] Re: Test strzelanin 3D

@Olo, post #4

Moje Voodoo5 5500 ma 64MB
[#6] Re: Test strzelanin 3D
Czekam na test Quake 4 ...



[#7] Re: Test strzelanin 3D

@Arbuz, post #5

Moje Voodoo5 5500 ma 64MB



Cóż, źle napisałem, chodziło mi oczywiście o słąbsze Voodoo , czyli dwójki i trójki, one zazwyczaj miały po 16 MB :)
[#8] Re: Test strzelanin 3D

@Olo, post #7

Voodoo 2 miały maksymalnie 12 mb pamieci. Chyba ;). Kiedyś był taki test - GF256 SDR vs. GF256DDR. O ile w rozdzielczości 640x480 różnice były minimalne to w 1600x1200 przewaga wersji DDR nad SDR była prawie dwukrotna :) Takie coś chyba było nawet na kartonikach od GF256 z Creative'a
[#9] Re: Test strzelanin 3D

@Olo, post #7

Ale działa jak troszkę dopalone VooDoo3 3000. Sterownik do VooDoo5 5500 nie uwzględnia drugiego procesora graficznego niestety
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem