Komentowana treść: Poszukiwani tłumacze
[#1] Re: Poszukiwani tłumacze
a znana jest choć przyblizona cena egzemplarza papierowego?
[#2] Re: Poszukiwani tłumacze
Wiadomość miesiąca!!!! :) Trzymam kciuki! Niestety do tłumaczenia się nie nadaję...
[#3] Re: Poszukiwani tłumacze

@maly_rawi, post #1

Napewno o wiele mniejsza niż originał, zapewniam. :D
[#4] Re: Poszukiwani tłumacze
to może jeden numer będzie tłumaczyć połowa amigowców i kupować druga połowa, w następnym numerze będzie zmiana ;)



[#5] Re: Poszukiwani tłumacze

@rzookol, post #4

Biorąc pod uwagę ilość artykułów w TA, do tłumaczenia optymalnie potrzeba około 10 osób. Cena będzie bardzo przystępna więc myślę, że o wiele więcej niż 10 osób przeczyta magazyn.
[#6] Re: Poszukiwani tłumacze

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Swietna incjatywa na pewno zaprenumeruje :) Trzymam kciuki.
[#7] Re: Poszukiwani tłumacze
Pomóc nie dam rady bo mój pisany angielski jest taki, że tworzyłbym coś "na podstawie" źródła. Ale mam pytanie: bćdą artykuły dwujćzyczne? Tak, żeby dodatkowo szlifować jćzyk.
[#8] Re: Poszukiwani tłumacze

@Skotos, post #7

W oryginalnej gazecie będziesz miał.
[#9] Re: Poszukiwani tłumacze
Z komentarzy na eXec-u wynika, że są szanse by także teksty polskich autorów były zamieszczane w Total Amiga. Osobiście właśnie tego oczekiwałem :)
[#10] Re: Poszukiwani tłumacze

@Skotos, post #7

najpierw podszlifuj fonty w kompie zebys krzekow nie robil
[#11] Re: Poszukiwani tłumacze

@rjack, post #9

Ja to nazywam obopólną współpracą, będą teksty polskich autorów w oryginalnym magazynie, ale muszą być jednak przetłumaczone lub jesli autor napisze artukuł po angielsku to jeszcze lepiej
[#12] Re: Poszukiwani tłumacze
Konkretne pytanie: ile tych tłumaczeń trzeba by wykonywać np. w ciągu miesiąca?
[#13] Re: Poszukiwani tłumacze

@Ijon_Tichy, post #12

ile tych tłumaczeń trzeba by wykonywać np. w ciągu miesiąca?



W tej chwili na jedną osobę przypadają już mniej niż 2 artykuły z jednego numeru TA. Biorąc pod uwagę, że TA ukazuje się 3 do 4 razy w roku, ilość pracy dla jednej osoby nie jest przesadnie duża.
[#14] Re: Poszukiwani tłumacze

@Grzegorz Kraszewski, post #13

W sumie niby nie dużo... może gdybym miał więcej czasu to chętnie bym się czegoś takiego podjął. Niestety mam nie unormowany czas pracy.. Kiedyś tłumaczyłem tekst dla sekcji Aikido z angielskiego(amerykański angielski) na polski. Kawał czasu i mnóstwo roboty gdyż był to raczej wywiad i to jeszcze było tłumaczone z japońskiego hehe. Co do gazetki chętnie sobie takową kupię!



Sajonara
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem