Komentowana treść: GTK-MUI dla AmigaOS 4.0
[#1] Re: GTK-MUI dla AmigaOS 4.0
Inwazja obcych GUI trwa. Nie jestem tym zachwycony, ale cóż, zobaczymy co z tego wyniknie...
[#2] Re: GTK-MUI dla AmigaOS 4.0

@Grzegorz Kraszewski, post #1

A mi sie to bardzo podoba. Pisze programy pod GTK/GDK pod linuxem i przeportowanie na windows jest dziecinnie latwe (bo jest pod windows GTK/GDK).

Gdyby na Amidze rowniez bylaby ta biblioteka moglbym rowniez w bardzo latwy sposob uruchomic swoje programy pod Amiga. Bez tego... niestety jest to pewien naklad pracy.
[#3] Re: GTK-MUI dla AmigaOS 4.0
Chciałem wszystkich przeprosić za błąd, który wdarł się do treści informacji. Nad GTK-ReAction dla AmigaOS 4.0 trwają prace, a obrazek przedstawia GTK-MUI przygotowane w wersji dla AmigaOS 4.0. Wiadomość skorygowałem, a jej oryginalną treść znajdziecie niżej. Oryginale źródło informacji, które zadecydowało o poprawieniu wiadomości w momencie jej wstawiania nie było dla mnie dostępne i nie byłem świadomy jego istnienia.


Jeszcze raz przepraszam zainteresowanych.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem