Komentowana treść: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II
[#1] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II
I znowu zostało zmienione hasło a nowego nie dostałem w żadnym e-mailu :(
[#2] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@grxmrx, post #1

Ja też... Myślałem, że po prostu następne aktualizacje są płatne. Jak to w końcu jest?
[#3] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@HiMark, post #2

Subwersje nie są płatne jeżeli są w obrębie danej wersji. Jeżeli rejestrowaliście wersję 1.4.x (a tak chyba było), to 1.4.4 jest dla Was darmowa. Autor co jakiś czas wysyła informacje z prośbą o potwierdzenie. Podana jest w nich informacja, że hasła wygasają i trzeba się do niego zgłosić o reaktywację. Musicie skontaktować się z autorem.
[#4] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@mailman, post #3

a nie było tak, że aktualizacje darmowe przysługują przez określony czas od długości którego zależała cena rejestracji?
[#5] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@tomek, post #4

Pierwsze słyszę o czymś takim. Zresztą w dziale Rejestracja są podane warunki rejestracji. David często zmienia hasła dostępu, aby nie były one "na lewo" rozpowszechnianie i stąd tego typu "problemy". System może ma niezbyt wygodny dla użytkowników, no ale to już jest jego sprawa.
[#6] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II
ikonka nie ma nic wspolnego z pegXmakiem (oprocz autora rozwiazania)
[#7] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@rzookol, post #6

No to ma bardzo dużo


P.S. Jeżeli ktoś posiada coś odpowiedniego to proszę podesłać.
[#8] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@mailman, post #7

Użyj ikonki MacOnLinux.
[#9] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@grxmrx, post #8

a ja tam się ciesze nową wersją pegXmac'a :D
[#10] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@mailman, post #7

Btw. wyszla jakas nowsza wersja dla peg 1??

bo portujacy olal cosik peg1 :(
[#11] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@AmiChris, post #10

Nie, ale zapowiadana jest niebawem wersja 1.5 dla Pegasosa I i AmigaOne zawierająca obsługę DMA.
[#12] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@mailman, post #11

Zatem abym ja miec trzeba kupic ja ponownie ?
[#13] Re: PegXMac 1.4.4 dla Pegasosa II

@AmiChris, post #12

Tak.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem