Komentowana treść: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB
[#1] Re: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB
ale glupie
[#2] Re: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB

@rzookol, post #1

A tam odrazu głupie, podpinasz taką "A1200" do pc, odpalasz kompa i np.Quake4 , zapraszasz jakiegoś pecetowca i mówisz:

"Patrz na mojej starej amidze kwak 4 działa" "twisted" zawał u pecetowca gwarantowany
[#3] Re: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB

@rzookol, post #1

E tam, zajebiste. Już sobie wyobrażam mine kumpli z roboty, jak przynosze klawiature od C64, podpinam do pieca, i zaczynam rzeźbić w javie... ;)
[#4] Re: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB

@MinisterQ, post #3

potem tylko kilka skrótów klawiszowych z escapem f10 i klawiaturą numeryczną i totalnie wymiękają ;)



ja nie będe pozbawiać swojego c128Dcr klawiatury bo jeszcze staruszek działa ale mam klawiaturę od CDTV i nad tym juz mógłbym pomyśleć jak podłączyć. Tyle tylko ze nie potrzeba do tego drogiego urządzenia tylko cos podobnego do interfejsów klawiatury od peceta tylko w drugą stronę. To bym kupił.



[#5] Re: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB

@rzookol, post #4

Ciekawy projekt technologiczny, choć wolałbym coś bardziej użytecznego jak nowy szybki procesor PPC.
[#6] Re: Keyrah, czyli Amiga jako klawiatura USB

@rzookol, post #1

Nie takie głupie. Mi już po głowie chodzi projekt wsadzenia płyty ITX do obudowy po a1200 i wykorzystać jej klawiaturę. Zainstalowany jakiś np. linux i uae albo amithlon i mamy fajną maszynkę w klasycznej obudowie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem