Komentowana treść: PowerPC - ile ich jest?
[#1] Re: PowerPC - ile ich jest?
Moga sie ugryzc! Nie bede specjalnie z tego powodu rozkrecal Amigi. A wiadomo jak ciezko i niebezpiecznie jest wyjmowac BPPC z przykrecona do niego BVision, z wiezy Infinitiv. Moze za dwa tygodnie, miesiac lub jak dotrze do mnie dodatkowy HD...za miesiac? dwa?..."za dwa tygodnie"?
[#2] Re: PowerPC - ile ich jest?

@Andrzej Drozd, post #1

Hmmm, dodam ze chodzi o sprawdzenie numeru seryjnego BPPC i BVision. Zaraz, zaraz - a moze mozna jakims softem? :P
[#3] Re: PowerPC - ile ich jest?

@Andrzej Drozd, post #2

Moze tym?



http://powerup.amigaworld.de/data/tools/boardtype_1.0.lha
[#4] Re: PowerPC - ile ich jest?
Moj BlizzardPPC 603/160 + 060/50 z BVisionPPC tez miałby być liczony? Nie jest używany i nie wyobrażam sobie sytuacji w której bym go włączył. Nie mogę znaleźć czasu i motywacji do używania PegasosaG4 (tak normalnie jak 4-5 miesięcy temu), a co dopiero klasyczną Amigę z jakimś PPC... No to jak, mam się dołączyć do listy?

[#5] Re: PowerPC - ile ich jest?

@mcbarlo, post #3

Na PegasosieG4 ten program pokazuje:



"CyberstormPPC Version 0"



:)

[#6] Re: PowerPC - ile ich jest?

@mcbarlo, post #3

No, zapomnialem o tym, ale nawet mam go w c: Niestetety nie pamietam czy wczesniej dzialal dobrze, ale zobaczylem cos takiego:



BlizzardPPC Version 0

This Blizzard has version 0 which may cause hw problems with the BVisionPP




Widze tylko to, ze mam pierwsza karte BPPC i ze ma ona jakis problem z BVision. Ano "bo" ma, poniewaz nie wszystkie wersje sterownikow CGX dzialaja.



Mnie jednak interesuje numer seryjny karty. SysSpeed wyswietla jakis error i cos jak #110, ale chyba nie o to chodzi (?).
[#7] Re: PowerPC - ile ich jest?

@MDW, post #4

Moj BlizzardPPC 603/160 + 060/50 z BVisionPPC tez miałby być liczony?



Tak. Jezeli go nie uzyweasz, to poprostu dopisz ze go nie uzywasz.
[#8] Re: PowerPC - ile ich jest?

@Andrzej Drozd, post #7

Najlepiej po polsku
[#9] Re: PowerPC - ile ich jest?

@MDW, post #4

Nie mogę znaleźć czasu i motywacji do używania PegasosaG4




Hmm, czy ja dobrze słyszę? (tzn. czytam?). Nie bawisz się już Pegazem??
[#10] Re: PowerPC - ile ich jest?

@Andrzej Drozd, post #2

Tak. Można sprawdzić softem. Na tej stronie polecają programik WhichAmiga i on sprawuje się idealnie. Ja już zarejestrowałem swojego CyberShtorma. A tak swoją drogą to gdzie zgubili moją pierwszą kartę rejestracyjną?
[#11] Re: PowerPC - ile ich jest?

@kmilota, post #10

Na tej stronie polecają programik WhichAmiga



O widzisz, mam go nawet w c: w wersji 1.3.3 (musze go wrzucic na gorna belke).

Niestety podal mi tylko serial BlizzardaPPC. A czym sprawdzic BVisionPPC?



A tak swoją drogą to gdzie zgubili moją pierwszą kartę rejestracyjną?



Pewnie zrobili to profilaktycznie. Ja swojej karty rejestracyjnej nigdy nie wyslalem. Na tomiast BVision mam z komisu to karty juz nie bylo.
[#12] Re: PowerPC - ile ich jest?

@Andrzej Drozd, post #11

Czym sprawdzić BVisionPPC? Myślałem że WhichAmiga ci to powie. Sam nigdy nie miałem BV czy CVPPC, więc nie wiem gdzie i czym to sprawdzić.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem