Komentowana treść: Desert Racing of Bardos - demo
[#1] Re: Desert Racing of Bardos - demo
Archiwum jest uszkodzone (tzn. nie można wypakować trzech plików). Niebawem (pewnie po świętach) ma zostać umieszczone nowe, poprawione archiwum.
[#2] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mailman, post #1

Podobno jakims nowym lha sie da.
[#3] Re: Desert Racing of Bardos - demo
na pegasosie zamraża system hitując przy tym nieźle :)
[#4] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mcbarlo, post #2

Archiwum się rozpakowuje w całości, lecz trzy pliki nie idą. Ryu z IntuitionBase już potwierdził uszkodzenie archiwum. Sprawdzałem na pececie i na Amidze (XAD i LhA 2.11). Za każdym razem to samo. Bez tych trzech plików co prawda da się żyć i nawet grać, ale warto, aby Ci co będą to ciągnąć o tym wiedzieli.
[#5] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mailman, post #1

Rozpakowywałem archiwum przez LHA i wywaliło mi, że plik DL0/BAU jest uszkodzony.

Przerwałem więc i rozpakowałem programem Voodoo-X gdzie wszystko poszło gładko.

Nie wiem, może te pliki są uszkodzone, ale pograłem już sobie w tą grę więc chyba wszystko ok.

Po rozpakowaniu gra zajmuje 628MB.

[#6] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@BagoZonde, post #5

Przerwałem więc i rozpakowałem programem Voodoo-X gdzie wszystko poszło gładko.



A sprawdziłeś log błędów?
[#7] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mailman, post #6

Logu nie sprawdzałem, gdy jest jakiś błąd, to wyskakuje okno, no nie? Mi nic nie zakomunikowało chyba, że errory te widoczne są dopiero po wyborze z menu: SHOW ERRORS...

Ale jestem święcie przekonany, że wszystko działa ok. Hmmm...

[#8] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@BagoZonde, post #7

A w ustawieniach tego okienka nie można przypadkiem wyłączyć, aby się nie pojawiało? Zresztą jak to możliwe, że u wszystkich są błędy, a u Ciebie nie? :D
[#9] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mailman, post #8

domyslnie voodoo wywala bledy a tego rodzaju bledow sie nie wylaczy..mialem jzu tak ze pod opusem 5 sie wywalal a na voodoo przechodzil :)

[#10] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@AmiChris, post #9

I wypakowywał uszkodzone pliki? Bagozonde, sprawdź czy masz trzy pliki, które w archiwum są uszkodzone (DL0/BAU, Global/Menu3, Global/Menu3-e)?
[#11] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mailman, post #10

Możliwe, że są uszkodzone, bo po przegranym wyścigu, zresetowało mi kompuć.



Podaję rozmiary plików:

DL0/BAU = 61440b

GLOBAL/MENU3 = 589484

GLOBAL/menu3-e = 589484



Sprawdziłbym sumę kontrolną, ale nie wiem jakim programem.



[#12] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@BagoZonde, post #11

Podeślij mi te pliki na maila.
[#13] Re: Desert Racing of Bardos - demo

@mailman, post #12

Poszłoooo! :) Właśnie naprawiłem czerwony kabelek w monitorze - teraz ta gra wygląda lepiej :)



[#14] Re: Desert Racing of Bardos - demo
Archiwum jest uszkodzone, ale grac sie da. Tylko po co? Ta gra to badziew ze az w oczy szczypie! Nie chcialbym jej za darmo.

Bardzo mi przypomina taka gierke sprzed chyba 9 lat (to bylo chyba whels on fire). Mialo troche slabsza grafike. Pamieta ktos?



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem