Komentowana treść: Mediator UP 3.10
[#1] Re: Mediator UP 3.10
Cos tu nie gra mialy byc nowe wersje pci.libs tylko jak je zasac bo narazie mozna tylko prefsy do kart telewizyjnych .

[#2] Re: Mediator UP 3.10

@Dziadziomiecio, post #1

O ile pamietam Elbox rozsylal swoje aktualizacje mailem.
[#3] Re: Mediator UP 3.10

@Dziadziomiecio, post #1

Ja tam wszystko dostałem jak zwykle majlem. Więc w czym problem?
[#4] Re: Mediator UP 3.10

@kmilota, post #3

Ja mam takiego pecha i dostaje zawsze na koncu tego typu porogramy i wtym problem

[#5] Re: Mediator UP 3.10
Ocho cos drgnelo. Zamiast rekina mamy przynajmniej aktualizacje do medka. Tak czy siak mily prezent.

[#6] Re: Mediator UP 3.10

@11MASTEr, post #5

Ta tylko u mnie po instalacji taka gierka stara earth2140 dostala dziwnych kolorow moze wieczorerm jak bede mial czas to cos poprawie .
[#7] Re: Mediator UP 3.10

@Dziadziomiecio, post #6

Podmieniłeś Voodoo.card? A może poczekaj na VooDoo.card dla MMCD.
[#8] Re: Mediator UP 3.10

@kmilota, post #7

mozesz to rozwinac -to znaczy ze jesli mam mmcd to voodoo nie nalezy montowac

[#9] Re: Mediator UP 3.10

@Dziadziomiecio, post #8

Przecież wyraźnie pisze że ta wersja jest wspólna czyli również do MMCD.
[#10] Re: Mediator UP 3.10

@TomK, post #9

Zgadza sie. A co do komentarza wyzej, ze jakies dziwne kolorki - to niestety ja tak mialem zawsze :)

[#11] Re: Mediator UP 3.10

@TomK, post #9

Wspolny jest tylko Voodoo.card. Jest kilka innych rzeczy ktore odrozaniaja

zwykly upadate Mediatora od tego z MMCD. MMCD zawiera jeszcze biblioteki

od tunerow TV, kart muzycznych i sieciowych.



[#12] Re: Mediator UP 3.10

@11MASTEr, post #10

Poprawka faktycznie, AŻ tak tragicznie to Earth2040 nie wyglądał.
[#13] Re: Mediator UP 3.10

@11MASTEr, post #12

do tego mometu bylo ok ale teraz to mam tak jakby palete odwrotnie

moze zle mam przygotowane ustawienia karty (rozdzielczosci)ale narazie sam sobie nie moge poradzic moze pozniej poprubuje bo sylwka w domku siedze a Mietka daje czadu.
[#14] Re: Mediator UP 3.10

@Dziadziomiecio, post #13

Jeśli Elbox nic nie poprawi w ciągu kilku dni, wtedy trzeba bćdzie samemu ich zapytać.
[#15] Re: Mediator UP 3.10

@Phibrizzo, post #11

Przeciż mój koment dotyczył pytania o Voodo, a skoro jest ono od tej wersji wspólne to chyba ligiczne że należy je zamontować również jako MMCD.
[#16] Re: Mediator UP 3.10

@TomK, post #9

Faktycznie. Kiedyś było tak, że były oddzielne updejty. A co do nowych wersji sterów, to jak dla mnie nic sić nie polepszyło. Dalej jest błąd (choć Elbox twierdzi, że to wina w toccata.library), że zamraża sić wyświetlanie obrazu 3D w programach WarpOS jeśli puszczam w tym samym czasie dźwićk przez Toccatć (z programami dla 68k nie ma problemu). To chodziło o pci.library. Natomiast nowe Voodoo.card przywitało mnie ciemnością. Ciekawe co jest powodem. Jeszcze potestujć.
[#17] Re: Mediator UP 3.10

@kmilota, post #16

Jesli chodzi o Voodoo.card to juz dziala (maly blad w s-s). Jednak faktycznie kaszani obraz (gubi mape kolorow) w Earth2140. A w WipeOut przestal sie odpalac na pelnym ekranie (w okienku dziala). Ciekawe kiedy Elbox to poprawi?
[#18] Re: Mediator UP 3.10

@kmilota, post #17

No ciekawe kiedy? Bo troszke wody juz uplynelo...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem