Komentowana treść: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie
[#1] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie
Jak to "nie wiadomo" jak się Hyperion utrzymuje? Robi konwersje gier dla firm trzecich, na Maki i Linucha, poza tym Ben Hermans i drugi wspólnik dokładają z kieszeni ;)





Swoją drogą ironia. Był sprzęt, nie było systemu. Jest system, nie ma sprzętu :)
[#2] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie
Dziękuję za tłumaczenie!
[#3] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@Liluh, post #1

Swoją drogą ironia. Był sprzęt, nie było systemu. Jest system, nie ma sprzętu



spokojnie. sprzęt łatwiej zrobic niż system.
[#4] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@Liluh, post #1

Dobry emulator i będzie po problemie....
[#5] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@JaCoP, post #4

Miliard dolarów i będzie po problemie :D
[#6] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie
Chyba ogólnie mimo wszystko "pozytywny" tekst. Tylko to, że Arexxa chcą wymienić na jakieś Pythony, mnie przeraża. :P
[#7] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@grxmrx, post #5

To by rozwiązało kilka "drobnych" problemów!! ;o)

A co do emulacji to traktuje tę opcje poważnie.

Przy braku sprzętu, myśle, że dobry (naprawde dobry)

emul byłby ciekawą alternatywą.

Chetnie kupie legalny OS4 o ile bede mógł uruchomić

go na dowolnym kompie (Peg, PC czy Mac).
[#8] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@JaCoP, post #7

Emulacja to zawsze tylko emulacja.
[#9] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@Prince, post #8

To słowo to tylko pewna bariera w umyśle, którą wystarczy pokonać. ;)
[#10] Re: Rozmowa z Hyperion Entertainment - tłumaczenie

@Mario, post #6

To nie są "jakieś Pythony", to jest "The Python" - język skryptowy, w którym został napisany FS do Linuksa w *trzy* dni, a autor w tym samym czasie uczył się tego języka!(chodzi mi oczywiście o GmailFS)



To jest bardzo prosty do opanowania język, o potężnych możliwościach. Osobiście uważam, że port Pythona jest ważniejszy niż JavaVM + JavaSDK. A bardzo dobrą sytuacją, jeśli chodzi o nowy system, byłoby współistnienie Arexxa i Pythona w systemie i z tego co wiem, tak właśnie ma być.

A już ideałem, to byłoby gdyby w AmigaOS 4 powstało coś podobnego do WSH, gdzie system zapewniałby wirtualne środowisko uruchomieniowe dla zarejestrowanych interpreterów języków skryptowych i to user mógłby sobie wybrać język (PHP, Perl, Python, Arexx, Rebol, JavaScript a może nawet VBScript(brry!) ).

Tak czy siak, dodanie obsługi Pythona, to jest krok w dobrą stronę...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem