Komentowana treść: Desert Racing of Bardos - demo (poprawka)
[#1] Re: Desert Racing of Bardos - demo (poprawka)
No i niestety demo u mnie nie działa. Pamięci jest wystarczająca ilość, wszystkie przypisy porobione. Po dłuższej chwili wczytywania niestety pojawia się Guru. Komu udało się je uruchomić na Amidze klasycznej (żadne UAE, WinUAE i inne takie) i jak to zrobił (konfig, ustawienia)? Próbowałem z różnymi parametrami z dokumentacji, lecz żaden nie poskutkował. Za każdym razem to samo. Czyżby gra nie lubiła klasycznych PPC?
[#2] Re: Desert Racing of Bardos - demo (poprawka)

@mailman, post #1

Już nieaktualne. Udało mi się ją uruchomić. Po prostu źle się wypaliła na płytę...
[#3] Re: Desert Racing of Bardos - demo (poprawka)
Pod koniec przyszłego tygodnia ma pojawić się łatka, która poprawi prędkość gry na Amigach klasycznych.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem