Komentowana treść: Gramy Reggae
[#1] Re: Gramy Reggae
Własnie potrzebuję przerobić 7gigowego mpg'a video na jakiegos divx'a, xvid'a etc. Czy Reggae się nada?

[#2] Re: Gramy Reggae
no, i czy jakis soft juz korzysta z Reggae?

[#3] Re: Gramy Reggae

@R-Tea, post #1

mpega xvida divxa
[#4] Re: Gramy Reggae

@R-Tea, post #1

Jeszcze nie. Kodeki same się niestety nie zrobią... A doba ma tylko 24 godziny...
[#5] Re: Gramy Reggae

@R-Tea, post #2

Na razie to są pojedyncze sztuki, ale będę się starał aktywnie promować ten pakiet. Wszys cy czekają na więcej kodeków jak sądzę.
[#6] Re: Gramy Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #5

He he.. nie ma to jak zadać pytanie i samemu sobie odpowiedzieć

Mechanizm to jedno (to już jest) ale o "mocy" i "użyteczności" mimo wszystko będzie świadczyła ilość i jakość kodeków.. /i to nie tylko tych do avi/divx/mpeg.. ;) /
[#7] Re: Gramy Reggae

@MaaG^dA, post #6

Dostępność tego pakietu na innych platformach też by nie zaszkodziła.
[#8] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #7

.. no chyba że altivecowi...
[#9] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #7

...

[#10] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #7

Dostępność tego pakietu na innych platformach też by nie zaszkodziła.



Jeżeli chodzi o 68k-amigaos to jest to kwestia testowania (no i na klasycznych Amigach też jest to kwestia mizernej mocy proca, od razu zapowiadam, że proszę zapomnieć o WOS/PUP). Jeżeli chodzi o AmigaOS 4 to rozważę port o ile system ten ukaże się dla Pegasosa. Zostaje nam AROS, niestety sprzętu x86 nie posiadam, a jeżeli chodzi o AROS-a pracującego pod Linuxem PPC, to zebrałem raczej niepochlebne opinie o jego stabilności.



Inna sprawa, że obecnie Reggae i kierunki jego rozwoju są podporządkowane mojej powstającej pracy doktorskiej i brak czasu wyklucza port na jakąkolwiek inną platformę.
[#11] Re: Gramy Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #10

Jeżeli chodzi o 68k-amigaos to jest to kwestia testowania



Testy może przeprowadzać osoba, która wykona port, przy czym niekoniecznie to musisz być Ty. :)
[#12] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #11

W najbliższej przyszłości wykluczam udostępnienie źródeł.
[#13] Re: Gramy Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #12

Szkoda że tak często zmieniasz zdanie w tej kwestii..
[#14] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #13

Nie zmieniam zdania w tej kwestii.
[#15] Re: Gramy Reggae

@Grzegorz Kraszewski, post #14

Kiedyś się deklarowałeś na IRCu że przekażesz mi źródła bym mógł sportować to na klasyka... Wprawdzie była to tylko rozmowa na ircu, niemniej...

Ja w każdym razie jestem chętny, Ty zrobisz jak uważasz.
[#16] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #15

@14 i @15:

Mała prośba: nie zachowujcie się jak to towarzystwo z Wieśniackiej w

Warszawie - jeżeli macie "coś do siebie" - pogadajcie na priv a nie na forum... :D
[#17] Re: Gramy Reggae

@MaaG^dA, post #16

Przesadzasz...
[#18] Re: Gramy Reggae

@MinisterQ, post #15

Moze Krashan nie chce udostepniac zrodel publicznie. AmiGG tez nie jest OpenSource, a niektorzy zrodla maja. :)



Moze jakies NDA? ;>
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem