Komentowana treść: Megalospirit - potrzebni graficy
[#1] Re: Megalospirit - potrzebni graficy
Ładna ta grafika...
[#2] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@MinisterQ, post #1

Coś ala Agony tyle że po fotoszopowych przejściach :)

Ja to bym se zagrał w Savage - tam się latało oriołem (chyba na 2 levelu)a nie byle jaskółką... no ale faktycznie grafa fajna.



[#3] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@MinisterQ, post #1

Faktycznie jest śliczna. Jest taka miękka, dziwne, że wcześniej takich nie było. No ale AGA rulez. ;)
[#4] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@SirLEO, post #3

Zaraz zobaczę te rysunki... ...ja chcę to na wb3.x!!!
[#5] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@SirLEO, post #3

a mnie to przypomina taką gierę Mirage albo Avalonu... już nie pamiętam :) Latało się dwupłatami przy grafie takiej lekko rozmazanej właśnie- fakt mniej kolorowa była ale za to poziom rozmazania/miękkości podobny :D
[#6] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@TJindy, post #2

Mi to sie kojarzy z HAMskimi "maziajami" z Brilliance :) Nostalgia...
[#7] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@Pan Iniemamocny, post #6

A mnie to grafiki Lazura przypomina,

az lezka w oku sie kreci ;).
[#8] Re: Megalospirit - potrzebni graficy

@AmiChris, post #7

Styl jest podobny, w rzeczy samej, tylko trochę (dużo) lepiej dopracowany. Jak już będzie na ami to pewnie przyda się karta graficzna + karta turbo.
[#9] Re: Megalospirit - potrzebni graficy
ładna grafa?

drziza.., dla mnie to straszna kaszana. W porownaniu do tych tytulow ktore ktos wymienil to wiocha niemilosierna i siermieznosc (i to nie ze wzgledu na nostalgie)

Fajnie ze cos robia jednak,... i niech lepiej znajda tych zdolnych grafikow.





Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem