Komentowana treść: Feelin - nowe możliwości (film)
[#1] Re: Feelin - nowe możliwości (film)
No fajne, a nawet świetne. Tylko nie rozumiem po co. :) Czy autor Feelin kiedykolwiek tłumaczył po co to robi? Rety, przecież mógłby tyle przydatnych rzeczy zrobić. Po co kopiować MUI? :) Mógłby zrobić "milion" porządnych klas MUI zamiast tego, mógłby zrobić milion innych przydatnych rzeczy. Nowe GUI nie jest nam potrzebne, bo mamy już MUI (mam na myśli nową wersję). Zamiast dążyć do ujednolicenia GUI to tracąc kupę energii robi się kolejnego GUIa. Ech... Przykro mi to mówić ale mam nadzieję, że nie powstaną programy, które będą z tego korzystać. :( Szkoda takiej ilości pracy naprawdę zdolnego gościa. Oby jak najszybciej mu się znudziło.

[#2] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@MDW, post #1

też tak sądze ale tylko dla tego ze mam mosa, na os3.x wygląd mui już troche trąci myszką a nowych wersji brak



[#3] Re: Feelin - nowe możliwości (film)
IMO niech robi moze uczen przerosnie mistrza :)
[#4] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@MDW, post #1

Różne są powody, dla których powstaje wiele rzeczy, czasami jest to jakaś wymuszona praca magisterska lub coś w tym stylu... :)
[#5] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@MDW, post #1

Ja tam mysle ze to albo zwyczajna fascynacja, albo autor chce zbic za to kase, ale na innym OS. Dlatego tak czy inaczej, doceniam jego prace, aczkolwiek rzeczywiscie w swietle obecnych GUI amigowych wydaje sie zbedna.
[#6] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@uran, post #5

A jak ktoś chce mieć alternatywę? Mui albo scalos? Problemy mogą być tylko z dodatkowymi programami które wymagają jakiś komponętów z któregoś z powyższych.

[#7] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@ZigZag85, post #6

Chyba zlekka nie wiesz o czym mówisz.
[#8] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@MinisterQ, post #7

Wiem o czym mówię, może co najwyżej nie wyraziłem się dość jasno.
[#9] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@ZigZag85, post #8

To wyraź się wystarczająco jasno, i wytłumacz nam dokładnie, jaka jest różnica między MUI a Scalosem. ;)
[#10] Re: Feelin - nowe możliwości (film)
Szkoda, że wcześniej tego nie było to by się zapomniało o RA,

a tak to takie badziewie w AOS4. No i lipa bo strona nie działa.

[#11] Re: Feelin - nowe możliwości (film)

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #10

Nie działa tylko tymczasowo.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem