Komentowana treść: APooler 1.0
[#1] Re: APooler 1.0
Sorry że piszę trochę nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać... To już kolejny "news" w ostatnim czasie, gdzie używacie litery q zamiast g. Czy to jakiś tajny sygnał (jak np. kwiatek w butonierce u prezentera TVP za czasów PRL;)?
[#2] Re: APooler 1.0

@HiMark, post #1

A możesz dokładniej wytłumaczyć o co Ci chodzi? ;) Bądź o jakie słowa? Bo u mnie jest tak jak powinno być - jest "g" tam, gdzie powinno być.
[#3] Re: APooler 1.0

@MinisterQ, post #2

Znaleźć qo można pod tym adresem
i np. końcówka informacji Pegasos 2 dla każdego
spełniającymi wymoqi prawne.
W niektórych wyrazach z literą g jest wyświetla mi się q Używam Opery 8.5 na XP i mam taki efekt od dawna, a o dziwo np. po sprawdzeniu strony na Firefoxie wszystko gra... Rozumiem gdybym miał ustawione złe kodowanie znaków i nie widziałbym polskich liter, ale u mnie jest problem tylko z tym nieszczęsnym g (wyświetlającym się jako q :) )
[#4] Re: APooler 1.0

@HiMark, post #1

To z wstrętu (wrodzonego lub nabytego) do gnu.
[#5] Re: APooler 1.0

@HiMark, post #3

W niektórych wyrazach z literą g jest wyświetla mi się q Używam Opery 8.5 na XP i mam taki efekt od dawna, a o dziwo np. po sprawdzeniu strony na Firefoxie wszystko gra...


A przeszukaj zawartość strony pod kątem litery "q". Może po prostu masz jakąś kiepską czcionkę i nie widać na pierwszy rzut oka różnicy? Mogę Ci zagwarantować - tam nie ma litery "Q" - nigdzie i na pewno.
[#6] Re: APooler 1.0

@mailman, post #5

Jak będę w domu wyślę screenprinta. Na pewno jest widoczna różnica między g i q. Dziwne jest to, że ta "cudowna zamiana" następuje tylko w niektórych wyrazach. Nigdy wcześniej z czymś takim się nie spotkałem...
[#7] Re: APooler 1.0

@HiMark, post #6

Mam to samo, ale wg mnie po prostu nie wyswietla sie linijka lub dwie piksli w ostatnim wierszu informacji.

[#8] Re: APooler 1.0

@Skotos, post #7

Sam sobie odpowiadam, ble :P

W celu sprawdzenia zrobilem zrzut ekranu i powiekszylem sobie wybrane fragmenty. Mam potwierdzenie: "palka" od p takze jest krotsza :), wiec ostatnie pikselki literek sa przyslaniane i pewnie jest to urok Opery.

[#9] Re: APooler 1.0
A ja tak dla odmiany napisze na temat. ;) To naprawde dziala. Po 3h mialem okolo 600 fragmentow, a uzywalem systemu dosc intesywnie. Dzieki!
[#10] Re: APooler 1.0

@Skotos, post #8

Najpierw nie na temat, SKotos ma rację! Aż mi głupio, że sam nie umiałem wyjaśnić tego skądinąd ciekawego zjawiska. Cóż kolejna teoria spiskowa obalona ;)

A teraz na temat, u mnie program też dobrze działa (co prawda takich wyników nie osiągnąłem, ale mój peg nie działa nigdy dłużej niż 1 godzina).
[#11] Re: APooler 1.0

@mcbarlo, post #9

A ja na temat :D Jak to używać żeby jechało? Gdzie sprawdza się fragmentację pamięci?
[#12] Re: APooler 1.0

@Arbuz, post #11

W readme masz napisane co i jak aby "jechało".

Co do fragmentacji pamięci, Statline może Ci w tym pomóc.
[#13] Re: APooler 1.0

@deez, post #12

No właśnie! Statline to złooo, bez tego byście nawet nie wiedzieli że coś Wam pamięć fragmentuje. ;)

A tak patrzycie sie na to statline, i w miare jak mos działa, to wam zwalnia. Toż to efekt psychologiczny. :P

;)
[#14] Re: APooler 1.0

@MinisterQ, post #13

Tia jasne,tak sobie to pisalim to,nie
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem