Komentowana treść: Sudoku
[#1] Re: Sudoku
Na Mosie mozna juz bylo pograc w wersje dla OS4. Chodz te SUDOKU jest piękniejsze :)
[#2] Re: Sudoku

@Norbert, post #1

Chodz te SUDOKU


jak dla mnie to cytat roku :D
[#3] Re: Sudoku
Ok, bede maksymalnie zlosliwy: gdzie sa kierki? Taka rozbudowana gra jak kierki na pewno by sie przyczynila do zwiekszenia popularnosci AmigaOS. Przeciez pokazuje 110% mozliwosci tego hardware'u!
[#4] Re: Sudoku

@Poke, post #3

Jeszcze sie musisz dużo nauczyć, jeśli chodzi o prawdziwą złośliwość. To co napisałeś to jedynie jazgot innoplatformowca, który nie potrafi zrobić nic, ponad taki jazgot właśnie.
[#5] Re: Sudoku

@Poke, post #3

Eeeee, miało być złośliwie a jest żałośnie...
[#6] Re: Sudoku
Ot i POKE po pałce dostał

[#7] Re: Sudoku
Co jest z tym Sudoku? Cztery dni wczesniej atari8.info informowalo o powstaniu Sudoku dla Atari XL/XE. Jakas epidemia Sudoku czy co? :)

[#8] Re: Sudoku

@MDW, post #7

Jak to co? Zegarki znudzily sie juz na wszystkich platformach, teraz nastal czas Sudoku :)
[#9] Re: Sudoku

@marcik, post #8

A ja na stronie wypatrzylem jeszcze dwie gierki. Chyba wczesniej je pominalem (a juz na pewno ta z 2004 r.), bo nie mialem dostepu do karty GFX.
[#10] Re: Sudoku

@MDW, post #7

Jakas epidemia Sudoku czy co?



Otwieram dowolną gazetę: sudoku, wchodzę do marketu i widzę sudoku, podobnie w kiosku, księgarni... Tak, to jest epidemia! Bywały gorsze :)



Ja chyba też jekieś sudoku popełnię
[#11] Re: Sudoku

@Baron Althaar, post #2

Ja sie pije piwo PIAST to nie tylko w głowie moze sie pokrecić :D :D
[#12] Re: Sudoku

@Norbert, post #11

Dobre piwko. Obok Brackiego jedno z lepszych polskich.
[#13] Re: Sudoku

@Baron Althaar, post #12

Oj panie, brackiego to ja od 10 lat juz w swoich okolicach nie widzialem a swietne bylo fakt.
[#14] Re: Sudoku

@Fazior, post #13

Ma się dobrze, tyle że konkurencja dla Cieszyna spora w okolicy. Są Tychy jest Żywiec, więc Brackie ma ciężko. Ale w Wiśle czy w Szczyrku rządzi :)
[#15] Re: Sudoku

@Baron Althaar, post #14

O jasna cholera a ja myslalem ze umarlo. Trza sie w beskidy wybrac;)
[#16] Re: Sudoku
Ja przepraszam, ale sadzilem ze przed wyjsciem systemu i nowego sprzetu pokjazuje sie maksimum mozliwosci, a nie jakies za przeproszeniem, wydupiska, ktore mozna byloby odpalic na Win3.11 lub AmigaOs 1.3. To jest normalnie jedna wielka KPINA z userow aby za prawie 4000 zl mogli sobie pograc w takie freewareowe (na innych platformach) produkcje.
[#17] Re: Sudoku

@Poke, post #16

To gra dla Amigi klasycznej. Co Ty bredzisz?
[#18] Re: Sudoku

@Baron Althaar, post #17

To ciekawe ze ja reklamuja ze dziala na AmigaOs4.
[#19] Re: Sudoku

@Poke, post #18

Requirements: Amiga OS3.1, Graphiccard (15/16bit)

Możliwe, że działa na AOS4, ale nie zauważyłem nigdzie "reklamowania".



Daj sobie spokój, bo się zaplątałeś i próbujesz wybrnąć. Chciałeś dokopać AOS4 i nie udało się... Zaglądaj dalej na PPA i szukaj: może zrobią natywną wersję dla nowego systemu i trolling się powiedzie.
[#20] Re: Sudoku

@Baron Althaar, post #19

WTF? Wybrnac? Zamotales? Facet, o cym Ty w ogole piszesz. Zdania nie zmienie - taki soft w 2006 roku w newsach glownych polskich portali o AmigaOS to smiech na sali. To ma byc promocja sprzetu i systemu? Chyba zle sie czuejsz skoro tak uwazasz. Napisz jeszcze tetrisa. Takie gierki to sa na palmy.
[#21] Re: Sudoku

@Poke, post #20

To ma byc promocja sprzetu i systemu?


LOLek z Ciebie. Amig klasycznych nikt nie musi promować, bo mają już swe miejsce w historii. To, że ktoś na kultowy komputer napisał grę, to nie znaczy że rozpoczął kampanię reklamową. A jeżeli tak, to napisz kto na tej "kampanii" mógłby skorzystać? Elbox?



Dobrze piszesz w jednym miejscu: jest 2006 rok. Pomyśl raz jeszcze, czego spodziewałeś się po "kanapkowej" A1200 z kartą Blizzarda, kartą gfx BVision, lub Mediatorem? Nowego Colina? Call of duty 2?



Człowieku, to są już chyba ostatnie podrygi klasycznych Amig - a niechże sobie mają Sudoku. Coś się tak uczepił?
[#22] Re: Sudoku

@Baron Althaar, post #21

Gratuluje argumentacji - jak argumentow brak to obrzucimy blotem. Gratulejszym. "Kocham" fanbojow. EOT.
[#23] Re: Sudoku

@Poke, post #22

A pewnie, że EOT. Dyskusja z Tobą to jak dyskusja ze schizofrenikiem. Widzisz jakiś nowy sprzęt i system, który gra dla klasycznych Amig ma rzekomo promować, a słowo "LOLek" traktujesz jako obrzucanie błotem.



A co do braku argumentacji, to przeczytaj sobie swoje wypowiedzi i zobacz czy jest tam coś interesującego i wnoszącego cokolwiek do dyskusji. Pomijam już kwestie stylistyczne, bo nie każdy rodzi się humanistą, ale niemozliwa jest dyskusja merytoryczna z kimś, kto uważa, że nie można robić prostych gier logicznych, bo mamy rok 2006 i on spodziewał się 'niewiadomoczego'.



Pamiętam spory z Tobą (jeszcze na ACP) odnośnie rzekomego prymatu Windy2k nad wszystkimi innymi. Miałeś jasne zdanie, nie dopuszczałeś argumentacji innych (np. to, że u mnie nie działał stabilnie), a dzisiaj? Windows NT 5.1...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem