Komentowana treść: Troika - aktualizacja FAQ
[#1] Re: Troika - aktualizacja FAQ
Jak już napisałem na Execu:

Niepokojące, że na nowej stronie brak jakiegokolwiek potwierdzenia słów Andreasa Loonga z Guru Mediation (odnośnik). Czyli o wbudowaniu przejściówki AGP=>PCI, aby można było od razu podłączyć karty AGP i
podniesieniu częstotliwości do 66MHz aby zwiększyć wydajność w/w kart graficznych
[#2] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #1

wypowiedz ta zdementowal czlowiek podpisujacy sie pseudonimem Troika na aw.net. amy nie bedzie miala takiego mostka. mam szukac linki czy na slowo uwierzysz?





[#3] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@kiero, post #2

Fajnie by było, jakbyś mógł podać link.
[#4] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #3

bosz, wiedzialem:) poszukam

[#5] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #3

btw zamierzasz kupic amy?
[#6] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@kiero, post #2

http://amigaworld.net/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=16159&forum=33#235367

[#7] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@kiero, post #6

dluzej mi sie nie chaialo:)
[#8] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@stefkos, post #5

Liczyłem na wbudowanie tego mostka (+66MHz) i procesor 750Fx 1GHz.

Gdyby cena takiej płyty głównej Amy (z AOS4) nie przekroczyła 2000PLN to bym chętnie kupił.

A czemu pytasz?



@kiero - nie chodzi o to, że nie wierzę, ale chciałem wiedzieć jak wyglądała oryginalna wypowiedź.

Nic wcześniej o niej nie słyszałem, natomiast o zmianie specyfikacji był news na PPA i powołując się na ten news dałem odpowiedni przypis o zmianie specyfikacji tłumacząc tekst o Amy05 do polskiego wydania TotalAmiga22.
[#9] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #8

nie wydaje ci sie dziwne ze o zmienie specyfikacji napisal tylko 'patron medialny' projektu a sam autor? albo to ze na stronie nic o tym nie pisza?



[#10] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@kiero, post #6

??? Poza niczym nie popartymi spekulacjami jakichś kolesi nie ma tam NIC na temat tego czy Amy będzie miała to AGP.
[#11] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #10

autor tego posta cytuje min. troike.



tu jest oryginal:



odnośnik



ktos napisal:



"BTW, there has been another change in the specs anyway... They are adding an AGP slot and changing more than the size of the PCB. Now, tell me that a December release is still even remotely realistic..."



oparte to bylo na wypowiedzi wlasnie gurumeditation, ktory to mowil ze specyfikacja sie zmienila. a w odpowiedzi bylo:



"Very thoughtful post but wrong. The Amy 05 specs located here"



...gdzie 'here' to link do specyfikacji na stronie gdzie nic o AGP nie ma. wystarczy? jezeli wolisz spekulacje niz to co jest na stronie producenta to powodzenia:)





[#12] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@kiero, post #11

To że tego nie ma na stronie producenta wiadomo od dawna.

Niemniej gdyby było to całkowicie wyssane z palca to ani Andreas by tego nie zamieszczał i Troika by to natychmiast zdementowała.

Czyli wracamy do punktu wyjścia - tak naprawdę dalej nic nie wiadomo.

Pamiętaj też o odwiecznej informacji zamieszczanej na samym dole strony ze specyfikacjami:

Production Amy specs subject to change without notice
[#13] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #8

bo zazwyczaj takim czyms interesuja sie osoby nie zaiteresowane kupieniem tylko nagadywaniem ludzi by to kupili.

No ale jak kupujesz, no zycze ci abys sie doczekal.
[#14] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #12

a co napisali dalej? ze spekulacje o zmianie plyty i dodaniu agp sa bledne. nie moge znalezc dokladnie tego postu w ktorym troika odnosi sie do tekstu gurumeditation, ale wyglada na to ze ktos na execu tez to czytal. moze on wie.



Pamiętaj też o odwiecznej informacji zamieszczanej na samym dole strony ze specyfikacjami:

Production Amy specs subject to change without notice




i gdyby sie zmienily tak, ze doszloby agp i szybsze pci to nie umiesciliby tego na stronie?:)

[#15] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@kiero, post #14

i gdyby sie zmienily tak, ze doszloby agp i szybsze pci to nie umiesciliby tego na stronie?




Wcześniej nie aktualizowali strony a teraz właśnie mnie zdziwiło, że tego tam nie umieścili - stąd mój pierwszy komentarz.
[#16] Re: Troika - aktualizacja FAQ

@amigafan, post #12

To że tego nie ma na stronie producenta wiadomo od dawna.



Producentem jest ktoś, kto coś produkuje. Troika na razie jest być może, kto wie czy, przypuszczalnie, przy dobrych układach kandydatem na przyszłego producenta .
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem