[#1]
Co ci Skolman? Ostatnio szalejesz, rozumiem raz na jakiś czas. Ale ostatnio to coś cię napadło?
[#2]

@Korni, post #1

Ja szaleje gdzie? :) Działa tobie na Pegazie ta wersja pod OS4emu?
[#3]

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Twój komentarz wyciąłem. To jest ostatnie ostrzeżenie. Jeszcze jeden podobny numer i dostajesz bana. Będziesz pierwszym w historii PPA, który sobie na to zasłuży i nie będzie zbyt wielu za Tobą tęsknić. Proponuję Ci, abyś wydoroślał trochę lub rozsądnie pomyślam zanim coś znowu napiszesz co może kogoś obrazić lub naruszy regulamin forum lub zasady kulturalnego zachowania i ogólnie przyjętych normy społecznych.
[#4]

@mailman, post #3

Mogłem napisać tu i link można kupić AmigaOS 4.0 aby uruchomić grę, to bym pewnie nikogo nie uraził. Każdy wie, że AOS4 nie można kupić, a tak ktoś chciał sobie zassać AOS4 i się oburzył na mnie jak widać powyżej. Jaki cel mają takie newsy na coś czego nie można kupić, żeby denerwować
[#5]
100% poparcia dla Skolmana - spokojnie pany to o kompy chodzi tylko:). Troche jajec nie zaszkodzi. A kto nerwowy w tym temacie ten kiep;).
[#6]

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #2

Nie chodzi pod MOSem, wymaga newlib.library i jest Boo. Niestety sporo programów tego wymaga. Ciekawe czy Ikka pracuje nad nową wersją OS4Emu.
[#7]

@Fazior, post #5

napiszcie mi co napisal skolman bo az mnie ciekawia wasze(fazior/mailman) skrajne opinie na temat tego komentarza :)
[#8]

@Korni, post #6

Bo cały ten newlib powstał po to, aby nie można było uruchamiać programów pod OS4emu ;) Ale Itix rozpracuje i to :)
[#9]

@AmiChris, post #7

Tam link był do jakiejś strony, skąd ponoć mozna by os4 zassać;). I lądowało sie na tekście pt. Dupa blada czy coś takiego :D.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem