Komentowana treść: SimpleMail 0.29
[#1] Re: SimpleMail 0.29
mały bug: link to strony SimpleMail prowadzi do PPA :)
[#2] Re: SimpleMail 0.29

@Baron Althaar, post #1

Wszystkie linki prowadzą do PPA!
[#3] Re: SimpleMail 0.29

@SirLEO, post #2

Boję się zajrzeć do lodówki... ;)
[#4] Re: SimpleMail 0.29
Zdanie pierwsze cudowne!

"Nowa wersja programu pocztowego SimpleMail właśnie się pojawiła."
[#5] Re: SimpleMail 0.29

@Valwit, post #4

Dobra, poprawiłem.
[#6] Re: SimpleMail 0.29
Da się w tym programie wyłączyć całkowicie ten podgląd wiadomości na dole w oknie głównym (sprawić aby było tak jak w YAM-ie - wiadomość dopiero w oknie po dwukliku)?
[#7] Re: SimpleMail 0.29

@Mario, post #6

Tak
[#8] Re: SimpleMail 0.29

@Mario, post #6

Nowy YAM też ma podgląd wiadomości w oknie głównym programu. Ja to lubię. :)
[#9] Re: SimpleMail 0.29

@MDW, post #8

A moja zona jak to zobaczyla w YAMie (ustawiłem jej to dla próby)
kazała wracać do poprzedniej wersji programu, hehehe ale dało się
przestawić na stary sposób działania...
[#10] Re: SimpleMail 0.29

@Kaczus, post #9

Większość osób to wyłącza (przyznam się, że nawet nie wiem gdzie można to wyłączyć). Mi jednak zawsze tego brakowało YAMie. Na AGAcie okno YAMa było trochę za małe żeby w nim przeglądać maile. Jednak jak się ma rozdzielczość 1280x960 czy 1600x1200 to już można...



Muszę powiedzieć, że masz baaardzo amigową żonę. :) Przy okazji pozdrów ją od "staruszka Mariuszka". ;)
[#11] Re: SimpleMail 0.29

@Kaczus, post #9

Ma to tez swoja wade. Nie wiem jak na szybkich Pegazach i kontrolerach HD, ale na Classicu, gdy Yam jest z podgladem a przewinelo sie na majla z zalacznikiem np. 20 MB, to makabra. Poniewaz wiadomo ze Yam robi sobie bezsensowna, a wrecz idiotyczna kopie majla przed wyswietleniem :P

Nadodtatek gdy T: lub czego tam uzywa Yam jest na partycji FFS z malym blokiem, to juz tragedia i trzeba czeeeeeeeeekac, az laskowie pomieli po HD. No, ale i tak uzywam Yama z tym ze bez podgladu, natomiast SimpleMaila zawsze updejtuje i mam go na gornej belce w kategori Internet/Poczta (mimo ze nie uzywam) :P
[#12] Re: SimpleMail 0.29

@MDW, post #10

@ MDW

Na AGAcie okno YAMa było trochę za małe żeby w nim przeglądać maile. Jednak jak się ma rozdzielczość 1280x960 czy 1600x1200 to już można...



Fakt, a nawet 1024x768 to trochę za mało, ale można też na oddzielnym skrinie wykorzystując całą powierzchnię dla okna mailera, w końcu po co J.Miner wymyslił dla nas te skriny? :D

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem