Komentowana treść: SmartFileSystem 1.252
[#1] Re: SmartFileSystem 1.252
A jak Wam działa ta wersja??... Bo mi jakaś (już nie pamićtam która, ale nie taka stara) w połączaniu z FastAtą zjebaszczyłą czćść plików. Po downgrade wszystko było OK. Czekam na opinie, najlepiej na priva:



Z góry dzićki i pozdrawiam serdecznie

Piotr G. aka K. Quantor



www.sellisternium.com

[#2] Re: SmartFileSystem 1.252

@quantor, post #1

Tez mam FastATA i niedosc ze nic sie nie "zjebszczylo" to nawet nie pokaszanilo, a dosc w miare systematycznie updejtuje. Nowa wersje zainstaluje jutro :P
[#3] Re: SmartFileSystem 1.252
Mam pytanie: czy SFS umożliwia sformatowanie dysku powyżej 4G [np. 80G] (zakladamy, że nie mamy FastATA).

Jeszcze tylko uściślę: nie tylko chodzi mi o sam format, ale i o późniejszą pracę na tym dysku. Rom 3.0
[#4] Re: SmartFileSystem 1.252

@El Amigos, post #3

Tak. Konieczne bedzie tylko nowe SCSI.device. W FastATA jest to sterownik ata3.driver. W WB3.9 nowszy scsi.device. Ten w romie 3.0/3.1 jest za stary. Nie mam pojecia czy na WB3.0 ruszy scsi.device z WB3.9.

Ale ogolnie najlepiej zrobic tak aby scsi.device wladowac do romu, ktorego zmapujesz za pomoca Blizkicka lub RemApollo. Najprosciej bedzie zrzucic do pliku rom z ramu na komputerze ktory juz sobie podmienil na nowe scsi.device i odpalic u siebie.

Na necie jest tez patch updejtujacy rom w pliku do wersji 45.xx. Mozliwe ze tam juz jest nowsza wersja scsi.device
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem