Komentowana treść: Program wymiany kontrolerów IDE
[#1] Re: Program wymiany kontrolerów IDE
Czy doczekamy sie jakichs konkretych przecen np. ok. 100zl za nowa fastate mk3, w koncu to juz tak stary, przestarzaly komputer, ze za chwile bedzie za pozno zeby cos do niego dokupowac.

[#2] Re: Program wymiany kontrolerów IDE

@Pawelek, post #1

>ze za chwile bedzie za pozno zeby cos do niego dokupowac.

Człowieku pobudka

10 (dziesięć) lat temu było za późno
[#3] Re: Program wymiany kontrolerów IDE
Ciekawy sposób zarabiania na życie... Pewnie za miesiac oglosza program wymiany obudów E/BOX na D/Box-y za symboliczna znizka.

[#4] Re: Program wymiany kontrolerów IDE
Czytałem i jakoś nie znalazłem informacji, czy ten stary kontroler musi być sprawny. Może to dobry sposób na opchnięcie zepsutego szmelcu za 30 ojro przy jednoczesnej rozbudowie ukochanej kanapeczki :)
[#5] Re: Program wymiany kontrolerów IDE
Swoją drogą ciekawe co oni robią z tym starym szmelcem, który dostają od userów.
[#6] Re: Program wymiany kontrolerów IDE

@MinisterQ, post #5

Może odzyskują złoto? ;)
[#7] Re: Program wymiany kontrolerów IDE

@Baron Althaar, post #4

Wpadłem na lepszy pomysł w szafie mam walniętą płytę A1200 na niej też jest kontroler. Może to też by przeszło ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem