Komentowana treść: Walentynki w PPA
[#1] Re: Walentynki w PPA
Pantoflarz - Dla swojej wybranki jesteś gotów zrobic wszystko. I nie ma znaczenia, czy jest to dziewczyna z ciała i duszy, czy też bezduszny kawałek krzemu i plastiku zwany Amigą. Za posiadanie najlepszej możliwej konfiguracji jesteś gotów zapłacić każdą cenę i wziąć każdy kredyt. A gdy już ją zdobędziesz, to nie spoczniesz na laurach wzorem prawdziwego mężczyzny. Musisz udowadniać, jak Ci zależy i zanim się obejrzysz jesteś przyduszony damskim pantofelkiem. A że Amiga jest jedyną w całym komputerowym świecie, to co tu ukrywać - nieźle przesadzasz w prezentach jakie jej sprawiasz. Spróbuj raz się zbuntować! Zamiast najnowszej nagrywarki DVD +-R/RW/RAM włóż stary CD-R 2x z giełdy. Niech wie, że masz cojones!

Nie podoba mnie się to. Odpowiedziałem na wszelkie pytania, a tu taki afront:). Dariusz "SOE" Gawerski musi ponieść karę;)
[#2] Re: Walentynki w PPA

@Fazior, post #1

Dokładnie. Mi wyszedł "stary kocur" :/
[#3] Re: Walentynki w PPA

@Fazior, post #1

MI też wyszedł "Pantoflarz"
[#4] Re: Walentynki w PPA

@Pawel Kobylarz, post #3

No nieźle, ale z wynikiem testu się zdecydowanie nie zgadzam ;)
[#5] Re: Walentynki w PPA

@Fazior, post #1

Hehe, ja tez wyszedlem na pantoflarza. Zaprostestowac musze jednak tylko co do kolorow - nie bylo zielonego, no ale byly stonowane i pastelowe :P
[#6] Re: Walentynki w PPA
Taaa... A co ja mam powiedzieć?... Żigolak. ;) Ale to pewnie dlatego, że w pytaniu "Ile masz pamięci?" brakuje odpowiedzi 256MB. ;)
[#7] Re: Walentynki w PPA
"Stary kocur"
[#8] Re: Walentynki w PPA

@Baron Althaar, post #7

fajny ten test, zaraz zobaczę co mi wyjdzie :)
[#9] Re: Walentynki w PPA
Kolejny fajny test SOE !!



Kto by pomyślał że Prince to pantoflarz ;)
[#10] Re: Walentynki w PPA

@Prince, post #9

Heh zbyt duzo odpowiedzi nie do konca odzwiercielajacych rzeczywistosc, nawet przyblizajac, w zaleznosci do czego raz wyszedl mi pantoflarz a raz zigolak :))
[#11] Re: Walentynki w PPA

@Kaczus, post #10

Kaczyś, no wiesz!? Przecież wiadomo, że uczuć nie da się określić żadną miarą :)
[#12] Re: Walentynki w PPA
kurcze i jestem nastepny pantoflarz :)

zeby tylko nie trzeba bylo zmieniac tlumaczenia skrotu PPA - na Portal Pantoflarzy Amigowych

[#13] Re: Walentynki w PPA

@11MASTEr, post #12

a ze mnie slodki brutal :)

[#14] Re: Walentynki w PPA

@jarema, post #13

Eh, gdzie ci prawdziwi mężczyźni - czy nikt nie awansował powyżej brutala? Cały mit amigowców upadnie, jak w świat pójdzie info że to banda pantoflarzy Też zrobiłem test (bez oszukiwania) i niestety pantoflarz ze mnie Na pocieszenie mogę podać, że mogło wyjść znacznie, ale to znacznie gorzej

[#15] Re: Walentynki w PPA
Jakby to powiedziec ;)



"Pantoflarz" :D
[#16] Re: Walentynki w PPA
Pantoflarz no ale mam pega zerwalem z amiga ;))

[#17] Re: Walentynki w PPA

@AmiChris, post #16

Pnatoflarz... hehehehe.. niestety, odpowiadałem oszukując; postawiłem się na swoim miejscu w czasie najlepszego wypasu mojej amisi.
[#18] Re: Walentynki w PPA

@TJindy, post #17

A mi wyszedł Żigolak :). Jest ktoś komu pokazał się jeszcze taki opis?
[#19] Re: Walentynki w PPA

@ZigZag85, post #18

Ja tez jestem Zigolak.
[#20] Re: Walentynki w PPA
Żigolak



[#21] Re: Walentynki w PPA
No więc i ja potestowałem swoją mentalność, wyszło mi, tak samo jak za pierwszym razem, że jestem Żigolak.
[#22] Re: Walentynki w PPA
Mnie wyszedł "stary kocur". Zwykle uważam, że rozwiązania psychotestów zupełnie do mnie nie pasują, jednak z opisem "starego kocura" w większości mógłbym się zgodzić.
[#23] Re: Walentynki w PPA
Żigolak - Na kobiety masz tylko jeden sposób - oczarować wszystkimi dostępnymi metodami. A gdy już dostaniesz to, czego pragniesz natychmiast ją porzucasz szukając następnej ofiary. W informatyce stosujesz tę samą metodę - policz ile miałeś komputerów. Gdy tylko pojawi się nowa, intrygująca maszyna natychmiast porzucasz obecną, skazując ją na wystawanie pod Allegro. Za nic masz miłe chwile spędzone z Amigą, to jak wspaniale się bawiłeś. Nie obchodzi Cię, że teraz stoi ze złamanym procesorem w szafie lub na jakimś złomowisku. Może jednak zmienisz się i na zawsze będziesz z Amigą? Wiedz, że ona gotowa jest przymknąć szufladę CD-ROM na Twoje skoki w bok z pecetami.



OMG!
[#24] Re: Walentynki w PPA

@ZigZag85, post #18

Mnie też wyszedł żigolak
[#25] Re: Walentynki w PPA
Pantoflarz, pantoflarz uber alles...
[#26] Re: Walentynki w PPA
Troche pozno, ale napisze tez, ze mi wyszedl Stary Kocur... tak zebym kiedys przegladajac komenty wiedzial, co wyszlo mi

Hehe... a boing z serduchem Wam sie podoba? :)
[#27] Re: Walentynki w PPA

@uran, post #26

Boing jest super. Gdyby kierować kampanię reklamującą Amigi do kobiet, to byłby w sam raz.

A skoro o kobietach - szkoda, że żadna nie wypełniła ankiety. Ciekawi mnie, czy jedna z opcji "Kobieta" komukolwiek wypadła A może wypadła, tylko wstyd się przyznać

Z drugiej strony nikomu nie wyszedł "Macho". Podejrzewam że prawdziwy macho nie bawi się w głupie psychozabawy

[#28] Re: Walentynki w PPA

@SOE, post #27

"Macho" machnął ręką i poszedł.
[#29] Re: Walentynki w PPA

@Prince, post #28

Zapomniałeś dodać, że najpierw otworzył browca o stacje dysków

[#30] Re: Walentynki w PPA

@SOE, post #27

hahahahaha mi wyszedł maczo :D moje odp. to 1-3, 2-5, 3-5, 4-4 , 5-2, 6-5, 7-1, 8-1, 9-2, 10-6, 11-6 nie no, test niezły

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem