Komentowana treść: IconLauncher 0.3
[#1] Re: IconLauncher 0.3
Wymagania programu to procesor 68k




Jak to się ma do motyla widocznego na obrazku?

[#2] Re: IconLauncher 0.3
hmm sciaglem to archiwum i blad nonstop mam przy rozpakowywaniu tj plik "prefs" uszkodzony..

[#3] Re: IconLauncher 0.3

@FOrest, post #1

Ha! Chyba to ze dziala pod MOSem. Screen pochodzi z MOSa, a po ikonce widac ze jest to MOS PUP. "Jutro" potestujem i pomarudzem czy dziala :P
[#4] Re: IconLauncher 0.3

@Andrzej Drozd, post #3

dziala pod mosem i to calkiem przyjemnie tylko ze nie moge rozpakowac pliku prefs:/



[#5] Re: IconLauncher 0.3

@Andrzej Drozd, post #3

Skoro dziala pod MOSem to chyba nie wymaga procesora 68k prawda? No chyba ze to MOS 68k o jakim nie slyszalem...

[#6] Re: IconLauncher 0.3

@FOrest, post #5

Skoro dziala pod MOSem to chyba nie wymaga procesora 68k prawda?



Działanie pod MOSem nie wyklucza wymagania procesora 68k. :) Przykładów można podać tysiące. Choćby TVPaint - na pewno wymaga procesora 68k i na pewno poprawnie działa pod MOSem. :) Inną sprawą jest to czy wspomniany procesor jest fizyczny czy emulowany...



[#7] Re: IconLauncher 0.3
Widze ze archiwum poprawiono wczesniej bylo wieksze..

zapowiada sie na ciekawy soft gdyby tylko w mui to bylo :)
[#8] Re: IconLauncher 0.3

@FOrest, post #5

MOS ma emulator 68k (podobnie jak AOS4), dzieki czemu mozna uzywac 95% systemowych programow z AmigaOS3.x.
[#9] Re: IconLauncher 0.3

@MDW, post #6

No coz zapewne to tylko skrot myslowy autora newsa (w domysle: minimalne wymagania) ale przez chwile sie zastanawialem czy aby ten program w jakis cudowny sposob nie odwoluje sie do fizycznego procka i na pegu nie ruszy dlatego zrzut z MOSa na klasyku...
[#10] Re: IconLauncher 0.3

@Andrzej Drozd, post #8

Jakby tego emulatora nie mial to bym go nie kupil...

Przekomarzam sie troche: Fizycznie procka 68k nie mam a dziala - wniosek: wystarczy mu PPC ;)
[#11] Re: IconLauncher 0.3
Jakoś mnie nie zachwycił - wczoraj wieczorem się trochę pobawiłem pod WinUAE i pierwsza irytująca rzecz to brak możliwości przesuwania paska z ikonami. Mam nadzieję, że to tylko moje przeoczenie i w instrukcji znajdę coś na ten temat ;)
[#12] Re: IconLauncher 0.3

@koodlaty, post #11

No, pewnie tak, poniewaz na WB3.X takich toolbarow jest jak "mrowkow" i to z lepsza grafika. Ale fakt ze jest taki, ktory dziala na Ambiencie, powinien uczynic ten dzien swietem. Wielkim Swietem z balonikami. A gdy ktos zrobi jeszcze konfigurowalna gorna belke, to beda potrzebne fajerwerki i petycja do rzadu, aby uczynic ten dzien swietem narodowym :P
[#13] Re: IconLauncher 0.3

@Andrzej Drozd, post #12

Innymi słowy; alleluja i do przodu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem