Komentowana treść: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film
[#1] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film
Bjuti...
[#2] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film

@TJindy, post #1

No, no, pomyka a pomyka...
[#3] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film
Żygać mi się już chce na te filmy

Zastanawiam się czy jest w ogóle sens pisać o tym widmowatym systemie.

Moim skromnym zdaniem Hyperion miał już wystarczający kredyt zaufania.

Proponuję bojkot informacji o tym systemie do czasu wydania pełnej wersji.

Kończę i idę puścić pawia
[#4] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film

@TomK, post #3

Napisz to na konkurencyjnym portalu. Na pewno spotkasz się z wielkim zrozumieniem. ;)
[#5] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film

@TomK, post #3

Wstałeś lewą nogą czy co? Nie interesuje Cię? - nie oglądaj, a nie innym, bardziej zainteresowanym, starasz się obrzydzić...

Proponujesz bojkot - więc zamiast pisać bzdury trzeba było w ogóle nie odzywać się w tym wątku.
[#6] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film

@stOOsh, post #5

Bzdury ?? Sprecyzuj co w mojej wypowiedzi jest bzdurą.

Naprawdę interesujesz się jeszcze tymi filmami? Nie znudziły Ci się?

Czy nie rozumiesz że wszystko zmierza do tego że skończy się tylko na filmach?

Na dzień dzisiejszy Hyperion ma właściwie tylko jedno wyjście dogadać się z Genesi (to nowy sprzęt) i z Elboxem (to karta do klasyka), tylko pewnie trzebaby było podzielić się kasą i to jest problem.

Genesi ma jakiś tam rynek na swoje wyroby, Elbox pewnie nie wydał grosza na projekt Sharka (bo to pewnie faktycznie karta Crescendo a do tego rynek Amigi traktują raczej jako hobby), wiec obie firmy dadzą sobie radę bez OS4.0 a Hyperion co zrobi? Wywali projekt do kosza?? Kto twoim zdaniem stoi na przegranej pozycji? Kto kogo powiniem prosić o współpracę?
[#7] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film

@TomK, post #6

Nie rozumiemy się.

Kto powiedział (napisał), że interesują mnie te filmy?

Wcale mnie nie interesują, ale to nie powód, żeby wypluwać w siebie stwierdzenia o widmowatym systemie i odruchach wymiotnych. Przecież Cię to nie interesuje, więc po co zabierasz w ogóle głos?

Jeśli chcesz podzielić się swoim rozgoryczeniem, to może bloga załóż?

Wróżką nie jestem, więc na pytanie kto stoi na przegranej pozycji nie potrafię odpowiedzieć.

[#8] Re: RDesktop dla AmigaOS 4.0 - film

@stOOsh, post #7

O widzisz i nie rozumiemy się.

To co teraz napiszę nie dotyczy tylko Ciebie. Piszesz nie powód wypluwać żali otóż nie, uważam że ludziom którzy tak spokojnie bez emocji podchodzą do tego co się teraz dzieje z Amigą nie zależy na niej. Pewnie obok Ciebie stoi pecet którego pewnie częściej wlączasz niż Amigę (nawet pewnie piszesz z niego). Amigę masz słabiutką i pewno giercujesz w stare gry i rulezujesz z niej. I tak naprawdę to nawet nie myślisz o kupnie nowej Amigi (bo za droga).

Moim jedynym kompem w domu jest Amiga i po prostu jak nie mogę czegoś na niej zrobić to klapa. A na Amidze zależy mi bardzo a jak bardzo ? Oto prosty przykład: jakieś dwa lata temu ściągnąłem z sieci lokalnej Matrixa (nie zobaczyłem nawet pokazu slajdów bo Moovid twierdzi że to nie 24 bit) pomyślałem sobie niech leży na dysku bo to przecież już tuż tuż.... i co ?? I do dzisiaj czekam.

Ja chcę kupić nową Amigę z nowym systemem ale powiedz mi gdzie? To co teraz jest to już prehistoria. Czy teraz mnie rozumiesz ?

System miał być strasznie skończony do końca tamtego roku i co? Nawet z rozmowy z Hyperionem z Sylwestra jasno wynika że nie jest (to czemu winę zwalają na brak sprzętu ?). Są dwa rozwiązania a oni czekają na coś ale co? A może po prostu kręcą?

A czy słyszałeś plotkę że system i Troika będą w 2007?! To po co te brednie że to już tuż tuż?

A to już marzec.....ee szkoda słów.

Pozdrawiam.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem