Komentowana treść: Digital Almanac III na Aminecie
[#1] Re: Digital Almanac III na Aminecie
To jest kosmiczny program ;) ! Jak mogłem nie zauważyć uwolnienia takiego wspaniałego kawałka softu? Program ten na pewno wspomoże mnie w oglądaniu nocnego nieba. Szkoda tylko że teleskopy są w astronomicznych (a jakże) cenach :(
[#2] Re: Digital Almanac III na Aminecie

@Prince, post #1

Na allegro można kupić małe reflektory za 200-300 zł (60 mm). Taką maszynką fajnie widać pierścienie Saturna i pasy na Jowiszu :)

Może załozymy klub Amigowców Spoglądających do Góry.. ;)
[#3] Re: Digital Almanac III na Aminecie

@wali7, post #2

A propos Amigos-astronomos ;)



http://www.ksiezyce.republika.pl/
[#4] Re: Digital Almanac III na Aminecie

@Prince, post #1

Uwolnienie softu bardzo często oznacza jego faktyczną śmierć, więc nie ma się co cieszyć na zapas...
[#5] Re: Digital Almanac III na Aminecie
Czy ten program twierdzi, że w tym miechu będzie zaćmienie słońca, czy nie umiem go obsługiwać? :)
[#6] Re: Digital Almanac III na Aminecie

@Mario, post #5

Tak, 29 marca będzie całkowite zaćmienie Słońca. W Polsce będzie można zaobserwować jako częściowe (40-60%).
[#7] Re: Digital Almanac III na Aminecie

@Prince, post #6

O! Nie wiedziałem! I oto przydatność programu udowodniona. :)

Bardzo ładny ten prog.
[#8] Re: Digital Almanac III na Aminecie

@MinisterQ, post #4

autor przestal sie zajmowac amiga 2 lata temu.
[#9] Re: Digital Almanac III na Aminecie
Z Aminetu można pobrać najnowszą wersję pliku wykonywalnego Digital Almanac III w wersji dla MorphOS-a.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem