Komentowana treść: Directory Opus Magellan - nowe wieści
[#1] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści
Najlepsza jest cena ($0.00) podana na tej stronie :) No i niech ktoś teraz napisze, że za drogo

























Oczywiście żartuje, pewnie tak mają tam napisany skrypt, że zamiast nie wyświetlania ceny w ogóle wyświetla się 0.00 ;)
[#2] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści
pod 3.x? No proszę, czyli mosowce też będą się mogły nim pocieszyć. ;)
[#3] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@MinisterQ, post #2

MiniQ nie śpi, On czówa z ukrycia... zupełnie jak Chuck Norris. ;)

[#4] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@MinisterQ, post #2

Czy wyraże zdanie ogółu jeśli powiem że czas na zmianę avatara?

Kto jest za tym żeby MiniQ zmienił avatara niech się dopisze.

No co? Ja tylko wprowadzam zwyczaje onetowe

[#5] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@smith, post #4

Na drzewo, skokiem bananowym ino roz!
[#6] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@smith, post #4

Ja już się zdążyłem nieco przyzwyczaić. :) Choć muszę przyznać, że jest paskudny. :)



Jestem za! ;)
[#7] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Kamul, post #6

Paskudny ??

A widziałeś MiniQ w realu ?
[#8] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Kamul, post #6

Ja już się zdążyłem nieco przyzwyczaić. : ) Choć muszę przyznać, że jest paskudny. : )




Może po prostu przełącz się na tryb ikonek bez listerowego toolbara i będziesz miał wygląda jak w Workbenchu... w czym problem ? Nie zauważyłem do tej pory - a używam od początku istnienia - jakiś ograniczeń w konfiguracji Magellana wedle upodobań...



[#9] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Dopuser, post #8

:D Dobre
[#10] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@MaaG^dA, post #7

Tak... Na żywo wyglądał jak ze dwa avatary temu. ;)

[#11] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Dopuser, post #8

A co to ma wspólnego z avatarem MiniQ i sugestią jego zmiany? ;) Co z resztą jest niezwiązanym z tematem wymysłem smitha, jak by nie mógł na forum w dziale Hyde Park się wyrazić tylko tu...
[#12] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Dopuser, post #8

Mmm... Czyżby małe nieporozumienie? ;)
[#13] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@grxmrx, post #11

A co to ma wspólnego z avatarem MiniQ i sugestią jego zmiany? ; )




Ops, faktycznie... ale jakby przełączył swego awatara na tryb ikonek bez listerowego toolbara to na pewno jego awatar zyskałby na urodzie :)

[#14] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@grxmrx, post #11

Wiesz, owieczki jak znajdą powód do tego, żeby się do czegoś doczepić, to na pewno to zrobią. ;)
[#15] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@grxmrx, post #11

grmmrx nie zachowuj się jakbyś był z jednej z czołowych partii politycznych - tej, która chce pożądki robić

[#16] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@smith, post #15

Smith, przywołuje Ciebie do porządku, to ja tutaj mam niezaprzeczalnie rację by o avatarach i tego typu głupotach gadać w odpowiednim miejscu na stronie, więc się dostosuj i staraj się nie robić błędów językowych :)
[#17] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@grxmrx, post #16

Nie dodstosuje! Dostosowanie jest dla innych. Błędów językowych nie robię co najwyżej ortograficzne a ortografia to przeżytek i precz z nią!



ps. Jeżeli się nawet tak składa że błędy ortograficzne są podzbiorem błędów językowych (nie chce mi się googlować teraz) to i tak precz z ortografią i to ja mam racje a nie grxmrx!

Viva la Revolution! i Resistance (to z South Parku)

[#18] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@grxmrx, post #16

Porządek musi być! :) Smith, jak się chcesz czepiać czyichś avatarów, to pokaż swojego :b



A teraz mały offtopic na temat Magellana:

Czy poczyniono w nim jakies zmiany? Czy to zwykły, stary Magellan-reaktywacja ;) (Oprócz dodatkowej wersji na OS4)
[#19] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści
Ale Wy jestescie. Wy tu o avatarach prawicie, a mnie boli glowa :P
[#20] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Andrzej Drozd, post #19

A ty? Godosz chopie o głowie, a mnie tu nogi bolą :D
[#21] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Andrzej Drozd, post #19

Sorki: "Ty" miało być z wielkiej litery. Normalnie jestem kulturalny, ale jakoś przeoczyłem ;)



PS: IMO avatar MiniQ jest cudny
[#22] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Baron Althaar, post #20

Hehe, mam dobra wiadomosc, jutro mozna isc na wagary lub zupelnie i w ogole nigdzie nie isc :)
[#23] Re: Directory Opus Magellan - nowe wieści

@Prince, post #18

Smith się wstydzi pokazać :P
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem