Komentowana treść: Sterownik ATI dla AROS-a
[#61] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #60

Moze napisz nam gdzie jest Twoje miejsce? Albo, co masz nam do zaproponowania?
[#62] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@Kaczus, post #61

Jak masz ochote na osobiste wycieczki to zapraszam na priv!!!
[#63] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #60

jako, ze jest nowym ami-like systemem



jakim????????????????????
[#64] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@FOrest, post #63

Nowym, w sensie najmlodyszm biorac po uwage pozostale systemu, ktore w wiekszym lub mniejszym stopniu najwiazuja do AmigaOS.
[#65] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #64

Nowym, w sensie najmlodyszm biorac po uwage pozostale systemu, ktore w wiekszym lub mniejszym stopniu najwiazuja do AmigaOS.




Naj-jakim??? Znaczy ze co? OS4 jest starszy? MOS jest starszy?

[#66] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@szuler, post #65

Naj-jakim??? Znaczy ze co? OS4 jest starszy? MOS jest starszy?

A czy ja napisalem o "wieku" wersji systemow i czy o samych systemach. AmigaOS bez wtpienia jest starszy. Prehistorii MOS-a tak dobrze nie pamietam.
[#67] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #66

Nie pisałeś o żadnym wieku. Napisałeś po prostu: AROS moze budzic teraz zainteresowanie, a raczej ciekowosc, jako ze jest nowym ami-like system.

Więc Ci jeszcze raz napiszę, że nie jest nowym systemem bo ma coś ponad 10 lat. Zainteresowanie wzbudza dopiero teraz, bo zaczyna być "używalny".

Nikt rozsądny nie wróży mu losów linuksa. To jednak nie znaczy, ze nie ma szans zastąpić nierozwijanego MOSa. A może i to zanegujesz?
[#68] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@FOrest, post #67

Więc Ci jeszcze raz napiszę, że nie jest nowym systemem bo ma coś ponad 10 lat.

WOW, idzie jak burza! Spodziewalem sie ze jest troche mlodszy biorac pod uwage jego niedorozwoj ;)



To jednak nie znaczy, ze nie ma szans zastąpić nierozwijanego MOSa. A może i to zanegujesz?

Przy tym tempie rozwuju to trzeba jeszcze pare ladnych lat aby mial szanse zastopic MOS-a, co wiecej, tym czasie uzytkownicy-programisci MOS-a raczej nie pozostana bierni na zastoj w MOSTeamie. Tak wiec szanse raczej marne na zastapinie. AROS owszem tak, jako kolejna opcja na liscie obslugiwanych systemow przez Pegasosa.



[#69] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #68

Zastuj = bierność.

MOS ruszy do przodu tylko na AROSa musi pokazać się troche więcej żródeł.
[#70] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@Dariusz Pietrzak, post #69

Dobrym posunieciem byloby AROS dla Pegasosow + mosemu :)
[#71] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #66

Hmm.W jednej ze swoich wcześniejszych wypowiedzi stawiasz znak równości
MorphOS==AmigaOS
a teraz przyznajesz sie że nie znasz "prehistorii" MOSa.W takiej sytuacji nie możesz wiedzieć że developerzy MOSa przy tworzeniu tego systemu posiłkowali sie AROSowymi źródłami.Tak jest zresztą do dzisiaj.Natywny stos TCP MOSNet (początkowo nazywany ezTCP) powstaje w oparciu o źródła AROS TCP.





[#72] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@piter144, post #71

W jednej ze swoich wcześniejszych wypowiedzi stawiasz znak równości MorphOS==AmigaOS a teraz przyznajesz sie że nie znasz "prehistorii" MOSa.

Na pewno nigdy nie postwilbym takiego znaku miedzy tymi systemami. Naciagasz troche.



W takiej sytuacji nie możesz wiedzieć że developerzy MOSa przy tworzeniu tego systemu posiłkowali sie AROSowymi źródłami.Tak jest zresztą do dzisiaj.Natywny stos TCP MOSNet (początkowo nazywany ezTCP) powstaje w oparciu o źródła AROS TCP.

A jednak moge wiedziec - czytam PPA.

[#73] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@reactor, post #72

Na pewno nigdy nie postwilbym takiego znaku miedzy tymi systemami. Naciagasz troche.




Komentarz #27 w tym watku...
[#74] Re: Sterownik ATI dla AROS-a
Pod tym samym odnośnikiem znajduje się nowa, zaktualizowana wersja sterownika, w której poprawiono kilka błędów.
[#75] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@Masta Krishna, post #73

Cholera czy to takie skomplikowane jest zrozumiec o co chodzi w komentarzu #27?!? Wez przeczytaj go pare razy i jeszcze komenatrz do do ktorego owy tekst sie odnosi. A jak sie nie uda pojac to przeczytaj to ponizej:



W komentarzy #27 odnieslilem do slow grx'a ktory to stwierzil Dla mnie na przykład też ten AROS jest do niczego bo ja używam MorphOS-a, jestem jego użytkownikiem. AROS-a uzywać bym nie mógł. ja natomiast stwierdzilem ze sadze tak samo z tym, ze i tu zastosowalem MorphOS==AmigaOS w sensie podstawienia, tak wiec po takiej operacji moje stwierdzenie winno wygladac "Dla mnie na przykład też ten AROS jest do niczego bo ja używam AmigaOS-a, jestem jego użytkownikiem. AROS-a uzywać bym nie mógł."

Rozumiesz teraz?!?

[#76] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@mailman, post #74

Cześć mailman . Wiesz może , kiedy sterowniki zostaną dołączone do "nocnego budowania " ?



[#77] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@mailman, post #74

A właściwie to czemu by nie samemu machnąć ? :)

[#78] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@ems, post #76

Z tego co jest napisane na www.aros.org wynika, że po dzisiejszej nocy powinna być gotowa dystrybucja ze sterownikami do kart Radeon.
[#79] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@ems, post #76

Juz jest w nightly, tyle ze zapomnialem dodac automatyczne budowanie klas do obslugi szyny I2C (poprawilem to dzisiaj). Driver do radeonow powinien byc uzywalny od jutra.

[#80] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@szuler, post #79

A to ja jeszcze poprosze o sterowik do mojego super-dziwacznego ;)geforce, który powinien działać a jakimś cudem niedziała :(
[#81] Re: Sterownik ATI dla AROS-a

@szuler, post #79

Ale numer ... :) a ja w międzyczasie wypaliłem kociaka z dnia 25.03 ....chyba się trochę pospieszyłem ... To wszystko przez Patriotę ... :) Trzeba było tu najpierw zajrzeć ... No , ale zassałem jeszcze sterownik i I2C . Może mi się uda podpiąć pod mojego Maxa .



Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem