Komentowana treść: Jabberwocky 1.7b
[#1] Re: Jabberwocky 1.7b
Muszę przyznać bardzo stabilny i lekki komunikatorek, odkąd używam go to jeszcze ani razu nie miałem z nim problemu, ale i tak AmiGG i Gadami rządzą
[#2] Re: Jabberwocky 1.7b

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #1

Muszę przyznać, że w końcu zdecydowalem się zainstalować toto u siebie. Włączyłem go, zobaczyłem okienko z polami do wpisania kodu, nicka czy czegośtam. Postanowiłem rtfm i odruchowo zamknąłem przeszkadzające okno. Na reakcję (nie mylić z erekcją) Amigi nie trzeba było długo czekać, nim zdążyłem mrugnąć okiem już wisiała.



Stabilność Jabberwocky wrzucam do mitologii amigowej. :P
[#3] Re: Jabberwocky 1.7b

@Prince, post #2

A ta strona tobie już działa na IBrowse 2.3, bo mi działa
[#4] Re: Jabberwocky 1.7b

@Prince, post #2

U mnie dziala. Z tym ze ja nie mam jednego pliku Jaberwocky, tylko mam pozostalosci po poprzednich wersjach i w Jabberze mam takie katalogi jak arexx, catalogs, icons, images, sounds...

Jak chcesz to podesle ci poprzednie wersje (mam wszystkie bo zawsze sciagam gdy jest news). Albo najlepiej spakuje to co mam.
[#5] Re: Jabberwocky 1.7b

@Andrzej Drozd, post #4

Troche sie pospieszylem co do nowego Jabera - syfi. Ale to tymbardziej moge ci podeslac moj katalog i wersje ktora na pewno dziala, to sobie sprawdzisz :)
[#6] Re: Jabberwocky 1.7b

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #3

Oczywiście, że nie działa (w najgorszy sposób nie działa ;) ).

Deweloperzy: pamiętajcie! Jeśli podejrzewacie, że jakiś program może nie działać, podeślijcie mi do testów, a na pewno nie zadziała! :)





---===***===---

Testy przeprowadzam na A1200 z OS3.9. Na pokładzie PPC i jakaś Permedia też się znajdzie. Wiosenna promocja! Pierwsze 10 testów gratis!

---===***===---
[#7] Re: Jabberwocky 1.7b

@Andrzej Drozd, post #5

Ale test już przeprowadzony, wyniki zapamiętałem. i wystarczy :)

Wśród wiodących komunikatorów na rynku AmiGG jest nie do zagadania! :)



MiniQ thx!
[#8] Re: Jabberwocky 1.7b

@Prince, post #7

Aha, bo myslalem ze chcesz go tez pouzywac (polaczyc sie). No ale jak bedziesz chcial nie tylko potestowac, a tez pouzywac, to daj znac, to wysle dzialajaca starsza wersje :)



Fakt! AmiGG RULEZ! :)
[#9] Re: Jabberwocky 1.7b

@Prince, post #6

OK, po woli strona tobie nie działa i Jabberwocky też nie działa?



Mi działa Jabberwocky i ta strona na IBrowse 2.3 też się wczytuje.
[#10] Re: Jabberwocky 1.7b

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #9

Bo ona wykrywa ww osoby i blokuje im możliwość ściągania plików :D
[#11] Re: Jabberwocky 1.7b

@Andrzej Drozd, post #5

Na AW.net tez ludziska gęsto narzekają. Jak AmiGG doczeka się angielskich (i może innych) locali to może nie tylko wśród polskich owieczek będzie popularne.
[#12] Re: Jabberwocky 1.7b

@R-Tea, post #11

Jak są spragnieni testowania bo to beta to narzękają. Jakby chcieli używać to by już dawno używali, ale ich polskie nie interesuje i nie tylko, że mają nas polaków w d..... Gadami od początku jest w języku angielskim. AmiGG chyba też już jest w języku angielskim. Działa tobie ta strona na IBrowse?



http://jabberwocky.amigaworld.de/index.php?menu=download&page=recent
[#13] Re: Jabberwocky 1.7b

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #12

A po co anglikowi komunikator ktory obslguje tylko siec GG? Zeby mogl sobie poderwac goroca 13nastke z Wachocka?
[#14] Re: Jabberwocky 1.7b

@marcik, post #13

a powaga do komunikacji z marcikiem, aby wymęczyć khtml
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem