Komentowana treść: Eurochart 48
[#1] Re: Eurochart 48
aos4, windows, linux... no prosze :)
[#2] Re: Eurochart 48

@cactoos, post #1

Nawet ładnie wygląda ten Eurochart. Tylko coś wolna animacja. Klimatyczne :). Ciekawe jak to działa z A1200 na AGAcie, bo sprawdzałem tylko na PeguII
[#3] Re: Eurochart 48

@Korni, post #2

a sluchales wszystkich kawalkow ? w wersji windows nie "dziala" kawalek KAM'a (bynajmniej u mnie)"The Ocean Woman" - po wlaczeniu jest odtwarzany poprzedni utwor
[#4] Re: Eurochart 48

@cactoos, post #3

A gdzie się wybiera te kawałki do słuchania? Bo niezauważyłem. W helpie (F1) pisze, że klawiaturą od 1 do 8. Ale muzyczek jest tylko 5.
[#5] Re: Eurochart 48

@Korni, post #4

no tak 1-8 ... a ja "Credits" przegladalem i tam z listy tytulow na poczatku przesluchalem
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem