Komentowana treść: PointRider 0.10 beta
[#1] Re: PointRider 0.10 beta
Nieźle. Akurat dziś wpadł w moje ręce jeden z tych przygłupawych *.ppsów chętnie ostatnio rozsyłanych przez ludzi w mailach. Nie wiem jak powinien wyglądać w oryginale, ale pod PointRiderem prezentował się całkiem nienajgorzej. Oby tak dalej. :)
[#2] Re: PointRider 0.10 beta
A archiwum pod AROSa/Winuae to gdzie??
[#3] Re: PointRider 0.10 beta

@Kamul, post #1

Ja jutro sprawdzę PointRidera na mojej prezentacji z ostatniej konferencji w Poznaniu. Zobaczymy jak się spisze, chociaż, to nie było robione w PowerPoint 97 raczej.
[#4] Re: PointRider 0.10 beta
Tak oftopik to mialem okazje spotkac sie z tym panem. Bardzo mily gosc
[#5] Re: PointRider 0.10 beta

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Ja sprawdziłem na kilku swoich prezentacjach (jako konserwatysta używam obecnie PowerPoint97).

Działa - to można powiedzieć. Ale do zrobienia jest mnóstwo - kolor tła nie ten, pola tekstowe na siebie zachodzą, zupełnie skopane kolory elementów prezentacji, czcionki zupełnie do kitu. Dobrze wyświetla obrazki, jeśli ktoś ma pps z samymi obrazkami to powinien być zadowolony, ci z większą ilością tekstu (jak ja :( ) muszą się uzbroić w cierpliwość i poczekać na kolejne wersje programu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem