Komentowana treść: SMS Plus dla AROS-a
[#1] Re: SMS Plus dla AROS-a
a już myślałem, że jako jedyny amigowy system aros ma program do wysyłania esemesów :)
[#2] Re: SMS Plus dla AROS-a
AROS rośnie w siłę - tylko czekać aż prześcignie pseudosystemy w postaci MOSa i AOSa4
[#3] Re: SMS Plus dla AROS-a

@koodlaty, post #2

Tylko czekać a Twoje 'ofieczki' z avatara ustąpia miejsca kocurą :)
[#4] Re: SMS Plus dla AROS-a

@alpine, post #3

Pomysł mi się wielce spodobał
[#5] Re: SMS Plus dla AROS-a

@koodlaty, post #2

Z tymi pseudosystemami to przesadziłeś. Na takej zasadzie to AROS jeszcze długo będzie pseudosystemem, aplikacje można policzyć na palcach...
[#6] Re: SMS Plus dla AROS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Palce Ci obcieli ?
[#7] Re: SMS Plus dla AROS-a

@Dariusz Pietrzak, post #6

Pamietaj ze po za palcami trzeba miec przede wszystkim motywacje....
[#8] Re: SMS Plus dla AROS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #5

muszę się przyznać, że bardzo mnie zaskoczyła postawa większości userów AROSa, którzy wypowiedzieli się w wątku "AROS PPC native" na aros-exec. Dla tych co nie wiedza o co chodzi - zaproponowałem powrót do pomysłu AROSa dla platformy PPC a konkretnie powołanie Bounty "AROS na Pegasosa".

Większość zabierających głos była przeciw, więc pewnie Bounty nie powstanie. Co prawda Michał odgrażał się w jednym z komentarzy na PPA, ze wróci do prac nad portem ale widzę, że nie ma już w środowisku AROSa tego dążenia do stworzenia systemu multiplatformowego... :( Nazwałbym to klapkami x86 :( Tym samym ograniczają się do dotychczasowych developerów i userów. Szkoda.

Dalej będę wspierał AROSa ale przestaję wierzyć w jego świetlaną przyszłość...
[#9] Re: SMS Plus dla AROS-a

@FOrest, post #8

No cóż... Jak widać Szuler ma bardzo dużą opozycję wśród arosowiec...
Co ciekawsze większość z nich nic nierobi po za mądrowaniem się,
przynajmniej tak słyszałem...
[#10] Re: SMS Plus dla AROS-a

@FOrest, post #8

Jeżeli będzie potrzeba , jeżeli będą chętni to nie ma ( z tego co wiem ) przeszkód prawnych przed sportowaniem kociaka na PPC...

[#11] Re: SMS Plus dla AROS-a

@ems, post #10

Ale tu właśnie chodzi o to, że nie ma tych chętnych, którzy byli by w stanie to zrobić.
[#12] Re: SMS Plus dla AROS-a

@MinisterQ, post #11

Nie ma chętnych, bo środowisko zainteresowanych Arosem jest nieliczne. Mało jest developerów gotowych do pracy nad wersją pod Intela . Równie mało jest userów. Może gdy pojawi się więcej producentów sprzętu pod PPC ...





[#13] Re: SMS Plus dla AROS-a

@FOrest, post #1

http://www.ppa.pl/newsy/szukaj_jump.php?szukaj=KWT&news=1
[#14] Re: SMS Plus dla AROS-a

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #13

www.yak.prv.pl przekierowuje na http://www.nokix.pasjagsm.pl/ :(
[#15] Re: SMS Plus dla AROS-a

@FOrest, post #14

jak mam podesłać archiwum z programem to daj znać na maila.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem